Dyskusje o książce Nocny drapieżca

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
2 dni temu
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
3 lata temu
Wszystkie książki o wampirach.
Jaki jest tytuł książki, która zaczyna się słowami "wiedziała, że tego lata umrze".. Albo coś w tym stylu. O nastolatce, która ma umrzeć przez nowotwór... Ale los chce, ze zmienia się w wampira. Znaczy zostaje zmieniona... Trochę pokrętnie opisałam sprawę, ale nie pamiętam tytułu.. A kojarzę tylko tyle..
5 lata temu
Na książkowym głodzie - poszukiwania c:
Ja dodałabym jeszcze serie "Czarne kamienie" z Jeanelle, ktory to cykl jest połączeniem fantasy, horroru, są oczywiściie czarownice (w dodatku- to one rządzą światem). Ja jeszcze całej serii nie doczytalam (nie mooge zdobyć), ale z ręką na sercu polecę dwa pierwsze tomy:  Córka krwawych Córka krwawych  Dziedziczka Cieni
8 lata temu
Wymienię/ sprzedam (lipiec 2015)
Wymienię/sprzedam:  Czerwień Rubinu  Błękit Szafiru  W niewoli zmysłów  Legenda. Rebeliant  Legenda. Wybraniec  Ciepłe ciała  Ever  Błękitna godzina
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (LUTY 2015)
Z Wymiany :)  Love, Rosie Love, Rosie Z biblioteki :)  Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg  Cień i kość Cień i kość
9 lata temu
Pokazuje 6 z 7