Rawawik. Poznajmy się

Okładka książki Rawawik. Poznajmy się Aneta Kmieć - Wawrzyniak
Okładka książki Rawawik. Poznajmy się
Aneta Kmieć - Wawrzyniak Wydawnictwo: Art&Cat Cykl: Uniwersum Rawawika (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Uniwersum Rawawika (tom 1)
Art&Cat
2023-10-16
2023-10-16

Książki dla dzieci powinny oceniać dzieci, ale wiadomo dorośli też kiedyś byli dziećmi. Mnie osobiście ta historia nie urzekła. Przeczytałam jeszcze księżniczkę buntowniczkę - no coś...nie ma chemii między nami.

Książki o Rawawiku to nie tylko opowieści o losach rezolutnego kociaka, mają też wartość edukacyjną. Uczą o świecie w prosty i przystępny dla dzieci sposób. Celem całej serii jest przekazanie wartości, które powinny nam towarzyszyć od najmłodszych lat. Warto być sobą, doceniać siebie i cieszyć się z tego, co się ma.
Rozwijajmy swoje pasje i spełniamy marzenia.

Rozwijajmy swoje pasje i spełniamy marzenia.

Rawawik to kot, który jest wikingiem! 🤍
Mieszka na wyspie Wakakiki razem ze swoimi rodzicami. Jest przewspaniałym i przesłodkim kociakiem. 🥹
Książka pozwala nam poznać zarówno Rawawika, jaki jest, co lubi jeść czy robić, ale to nie wszystko! Poznajemy tam też jego rodziców i ich zainteresowania. 🤍
Rawawik to kotek, który ma głowę przepełnioną szalonymi pomysłami i marzeniami, jest waleczny -jak przystało na wikinga 😉 a także baaardzo głośny!
Urzekły mnie też ilustracje, które są po prostu przepiękne a wzrok mojego Jasia nie chce się od niego oderwać. 🥹 Czuje, że to będzie miłość na wiele wspólnych dni! 🤍

Rawawik to kot, który jest wikingiem! 🤍
Rawawik to kotek, który ma głowę przepełnioną szalonymi pomysłami i...

Nie sądziłam, że w dorosłym życiu będę wzruszać się na książkach dla dzieci. A jednak nie uniknęłamtego . 🥺 No, ale cóż nie ma co się dziwić przy takich pięknych książkach.

Dzisiaj chciałam opowiedzieć wam więcej o jednej z najpiękniejszych ale i również bardzo wyjątkowych historii jakie kiedykolwiek miałam okazję poznać.

Rawawik to kot, który jest wikingiem i mieszka z rodzicami na Kociej Wyspie w
krainie Wakakiki. Kociak jest bardzo dzikim i żywiołowym maluchem.
Energia go rozpiera, a jego życie jest pełne przygód.

Z Rawawikiem nie da się nudzić. Rozgość się więc w jego zwariowanym
świecie i sprawdź, co takiego wyjątkowego ma w sobie kraina Wakakiki.

I pisząc to wszystko jak zawsze mam ciarki. Historie o zwierzętach zawsze wzbudzają i wzbudzały we mnie wiele ciepłych emocji.

Ta historia będzie bardzo dobrze działać na dziecięcą wyobraźnię. Podczas czytania dzieci mogą sobie wyobrażać jakie przygody przeżywa Rawawik w krainie Wakakiki.

Książka jest naprawdę bardzo mądra ma ( OBŁĘDNE ILUSTRACJE I OKŁADKĘ). W magicznie ciekawy sposób opisuje przygody kotka Rawawika.

Rawawik to kot, który jest wikingiem i mieszka z...

• Serie
  • Krótkie