Polak mądry przed szkodą

Okładka książki Polak mądry przed szkodą PAWEŁ F. SKOTNICKI
Okładka książki Polak mądry przed szkodą
PAWEŁ F. SKOTNICKI Wydawnictwo: Paweł F. Skotnicki biznes, finanse
biznes, finanse
Paweł F. Skotnicki
2020-10-19
2020-10-19

"Polak mądry przed szkodą" autorstwa Pawła Skotnickiego to godna polecenia książka, która przynosi wiele cennych informacji na temat ubezpieczeń, emerytur i finansów. Autor w przystępny sposób wyjaśnia zawiłości polskiego systemu ubezpieczeń oraz sposoby na optymalne zabezpieczenie swojego przyszłego życia. Dzięki tej książce czytelnicy zdobędą wiedzę na temat różnych opcji ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń zdrowotnych, majątkowych i życiowych, które pozwolą im na podjęcie świadomych decyzji finansowych.

W książce zawarte są również porady na temat oszczędzania i inwestowania pieniędzy, a także planowania swojej przyszłej emerytury. Autor, posługując się prostym i zrozumiałym językiem, pomaga czytelnikom zrozumieć, jak działa system emerytalny w Polsce oraz jakie kroki należy podjąć, aby mieć pewność, że w przyszłości będą mieli odpowiednie środki na życie.

"Polak mądry przed szkodą" to doskonała lektura dla każdego, kto chce zrozumieć, jak działa system ubezpieczeń i emerytalny w Polsce, a także dla tych, którzy chcą zabezpieczyć swoją przyszłość finansową. Książka ta oferuje wiele wartościowych wskazówek, które można zastosować w praktyce, a jej przystępny styl sprawia, że czytelnik nie odczuwa trudności z zrozumieniem przedstawionej tematyki. Gorąco polecam tę książkę każdemu, kto szuka rzetelnej i wartościowej wiedzy na temat finansów, ubezpieczeń i emerytur.

Pełna wiedza i praktyczne wskazówki.
Rozjaśnia idee ubezpieczeń.
Polecam każdemu.
Daniel

Pełna wiedza i praktyczne wskazówki.
Rozjaśnia idee ubezpieczeń.
Polecam każdemu.
Daniel

Książka uniwersalna - dla Klienta by wiedzieć co? i po co? oraz dla Agentów by rozumieć dlaczego i potrafić rozmawiać z Klientami. Niezbędnik ubezpieczeniowy, jedyny taki w PL.

Pierwsza książka, dzięki której można dowiedzieć się, o co tak naprawdę chodzi w „tych ubezpieczeniach”. Napisana w sposób przystępny dla każdego. Wszystko bardzo dokładnie opisane. Książka, którą powinien przeczytać każdy, by zrozumieć jak ważną rolę w Naszym życiu odgrywa DOBRA polisa. Zdecydowanie polecam!!! :-)

Dodaj cytat z książki Polak mądry przed szkodą