Jeden raz

Okładka książki Jeden raz Roksana Zalewska
Okładka książki Jeden raz
Roksana Zalewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Romantyczne literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Romantyczne
2023-07-10
2023-07-10
romans z szefem problemy z zaufaniem samotna matka nieplanowana miłość szczera przyjaźń

"Jeden raz" Roksana Zalewska

Główną bohaterką książki jest Veronica Ghati, która po zdradzie męża, zostaje sama z córeczką. Za namową przyjaciółki wybiera się do klubu, by spędzić tam ostatni dzień roku.
Na jej drodze staje przystojny Dario, z którym postanawia przeżyć chwilę zapomnienia, przynajmniej ten jeden raz.
Na drugi dzień wraca do domu, do swojego spokojnego i poukładanego życia oraz do pracy, którą lubi i do szefa którego szanuje.
Dario nie może zapomnieć tej jednorazowej przygody i stara się odnaleźć tę piękną nieznajomą.

Niestety poszukiwania nie przynoszą skutku i mężczyzna musi pogodzić się z tą porażką.

Jednak los ma wobec Veroniki i Daria inne plany.

Gdy dziadek Daria postanawia udać się na dłuższy urlop, mężczyzna ma zastąpić go w firmie.
Jakie jest jego zdziwienie, gdy wśród pracowników firmy zauważa kobietę, która zawładnęła jego myślami.

Teraz akcja książki, robi się coraz ciekawsza.

Czy Veronica odda swoje serce przystojnemu szefowi?
Jak po tej pamiętnej nocy, ułożą się ich relacje?

Bardzo ciekawa historia, która do końca, trzyma czytelnika w napięciu.

Świetni bohaterowie. Moją ulubienicą została, przyjaciółka głównej bohaterki. Jej teksty były genialne, ubawiłam się do łez.

Veronicę podziwiam, że mimo rozwodu, potrafiła nawiązać dobre relacje z byłym mężem, przez wzgląd na córkę,
Dzielili się opieką, ale nie wtrącali się sobie, w prywatne życie.

Polecam tę historię, która na pewno przypadnie Wam do gustu.

Książkę miałam okazję przeczytać w ramach BookTour zorganizowanego przez @kolorowe_opowiesci.

"Jeden raz" Roksana Zalewska

Na drugi dzień wraca do domu, do swojego spokojnego i...

Przychodzę do Was z recenzją niesamowitej książki Roxany Zalewskiej pt;" Jeden raz".
Małżeństwo Veronica Gathi dobiegło końca. Mąż odchodzi do młodszej pozostawiając ją z dzieckiem. Lorenzo był jej pierwszym chłopakiem dla którego zrobiłaby wszystko. Jednak rutyna jaka wkradła się w ich związek, codzienność i brak relacji kobieta - mężczyzna zniszczyła wszystko co wspólnie budowali. Kobieta za namową przyjaciółki postanawia udać się na sylwestrową imprezę. Na jej drodze niespodziewanie pojawia się uroczy mężczyzna, który wzbudza w niej uczucia o jakie sama siebie nie podejrzewała. Ten jeden raz postanawia zapomnieć o przyzwoitości i zaszaleć.. Oddaje się jemu i długo nie potrafi zapomnieć o tym co między nimi zaszło.
Dario Rossi właściciel klubu, kobiety traktuje jedynie jako zabawkę na jedną noc. Nie bawi się w związki jednak tym razem odczuwa nieodpartą żądze odnalezienia kobiety. Jednak nic nie przychodzi łatwo a poszukiwania nie przynoszą efektów.
Dziadek mężczyzny Edoardo Rossi. postanawia udać się na zasłużony urlop, przez co powierza chłopakowi opiekę nad swoją firmą. Z początku nie jest zadowolony z tego faktu jednak wszystko się zmienia gdy na zebraniu dostrzega Veronice.
Gorący romans biurowy pochłania czytelnika. Autorka świetnie poprowadziła fabułę przez co każda czytana kartka dostarcza wielu wrażeń.Bohaterowie są rewelacyjni. Bardzo ciepła i pełna empatii jest postać Edoado, Pokochałam go całym sercem i współczułam stanu w którym się znalazł. Mimo iż Veronica buduje mur wokół siebie Dario postanawia zrobić wszystko by go przebić.
'Jeden raz" zapewni niesamowite przeżycia. Motyw hate-love, zakazane uczucie, walka o miłość i szczęście ubarwiona lekkim językiem, wspaniałymi dialogami i sympatycznymi bohaterami to wszystko tu znajdziecie. Prawdziwa miłość jednak istnieje tylko trzeba na nią poczekać. Jeżeli będziecie mieli okazję sięgnąć po ten tytuł nie wahajcie się. Pióro autorki hipnotyzuje do tego stopnia, że nim się obejrzycie książka zostanie przeczytana.

Veronica to stateczna kobieta po przejściach. Po zdradzie męża i rozwodzie stara się na nowo poukładać swoje życie.
W Sylwestrową noc w klubie poznaje mężczyznę, z którym połączy ją jednorazowa przygoda.
Dario nie interesują związki a z kobietami łączy go tylko przygodny sex. Tak miało być i tym razem... Jednak namiętne chwile z Veronica sprawiają, że mężczyzna nie potrafi o niej zapomnieć a nawet próbuje ją odnaleźć. Nie pomaga w tym fakt, że podali sobie nieprawdziwe imiona.
Jednak los potrafi płatać figle i ścieżki tych dwoje na nowo ze sobą połączy.
Dario aby odciążyć swojego dziadka przejmuje dowodzenie w jego firmie a tam nieoczekiwanie spotyka kobietę na punkcie której dostał obsesji 😁

Czy będą potrafili ze sobą współpracować❓
Czy niedopowiedzenia zaprzepaszczą szansę na jakąkolwiek poprawną relację między nimi❓

💋💋💋

Mamy tutaj motyw hate-love i zakazana relację, czyli wszystko to co uwielbiam najbardziej 😁
Veronica po rozwodzie nie miała zamiaru wikłać się w niepewny związek, za to Dario był w stanie akurat teraz spróbować. Co za tym idzie, dostaliśmy historię pełną słownych potyczek, zazdrości i pożądania, które trudno okiełznać🔥

Ta historia to również idealny przykład, że niedomówienia i źle wyciągnięte wnioski potrafią zniszczyć każde pozytywne uczucia wobec drugiej osoby.

Piękne przesłanie, że warto rozmawiać 🥰

Czekam na kolejną piękną opowieść od autorki!💜

Typowy romans - nic odkrywczego. Dialogi słabe, znalazłam kilka błędów językowych. Fabuła zupełnie bez szału, ale można przeczytać.

JEDEN RAZ
@rox_zal
@wydawnictworomantyczne

"Życie jest tylko jedno i nie warto jest robić sobie pod górkę. Należy cieszyć się chwilą, żyć pełną piersią i kochać..... Bo miłość, to najpiękniejsze, co ofiarował nam los."

Veronica po zdradzie męża, rozwodzie, zostaje ze swoją malutką córeczka i pragnie już tylko spokoju i stabilizacji. Jednak życie i los ma dla niej inne plany. Jedna sylwestrowa noc całkowicie zmienia jej życie,kiedy na jej drodze staje przystojny Dario, który długo nie może sobie wybić jej pięknych oczów w głowy. I jak już zaczyna się poddawać, nagle na jego drodze staje ona. Jak dalej potoczy się ich znajomość, tym bardziej że będą zmuszeni do tego aby pracować razem?

Pierwszą książką autorki jaką przeczytałam była "Mafijna księżniczka", którą polecam z całego serca. Dlatego z ogromną ochotą sięgałam po kolejną pozycję autorki i kolejny raz jestem zachwycona. Jest to historia którą pochłania się w ekspresowym tempie. Roxana ma świetne i lekkie piór, dlatego jej książki są tak dobre, plus bohaterowie których tworzy, są wyrazisci, charyzmatyczny a do tego arogantcy i pewni siebie, co oczywiście działa na ich korzyść. I co nie którzy powiedzą historia jak każda inna, nic bardziej mylnego. Jest to historia naładowana emocjami, trudnymi wyborami, rozsterkami ale co najważniejsze to jest to historia pełna miłości niosaca nadzieję, że prawdziwa miłość naprawdę istnieje.
Kochani czytajcie i dajcie się porwać, tak jak mnie porwała ta książka.

JEDEN RAZ
@rox_zal
@wydawnictworomantyczne

Dobrze się bawiłam przy lekturze. Główna bohaterka jest osobą, która stopniowo wzmacnia wiarę w siebie i swoje możliwości, ale ma spore problemy z zaufaniem mężczyznom. Nawet temu, na widok którego jej serce mocniej bije. No i przecież ma pewne zobowiązania, więc nie może się teraz zakochiwać bez pamięci. Tyle, że serce nie sługa...

Całkiem dobrze opisana historia. Po prostu. Typowy romans.

Całkiem dobrze opisana historia. Po prostu. Typowy romans.

🔥 Recenzja 🔥
Autorka @rox_zal
Wydawnictwo @wydawnictworomantyczne

W tej książce trochę odnajduje swoją historię. Autorka swoim debiutem wysoko ustawiła poprzeczkę, więc wiedziałam, że jej każda kolejną książka będzie napisana z wielką pasją. W książce "Jeden raz" mamy bardzo dużo emocji, uczuć oraz trudnych decyzji. Książka poruszyła mnie bardzo, tak dużo w niej odnajduje z własnej historii życiowej, że nie sposób było się od niej oderwać. Przepięknie opisane relacje dwojga ludzi.
Veronica jest kobietą po przejściach,po zdradzie męża jedyne czego pragnie to spokój i stabilizacja, szczególnie kiedy ma się dwuletnie dziecko. Dla niej mężczyźni to zło, kłopoty i rozczarowania. Pozory mogą zmylić jednak każdego, który dźwiga na swoich barkach ciężkie doświadczenia. Jest kobietą spokojną, delikatną, ale z konkretnym pazurem. Potrafi się bawić, być sarkastyczna i bardzo uparta. Ale w całej codzienności życia zapomniała o sobie, o tym że ona też jest ważna.
Dario jest bardzo przystojnym mężczyzną, nigdy nie było mu po drodze ze związkami. Kobiety zawsze traktował przedmiotowo, ale może dlatego bo wewnętrzne bał się odrzucenia.

Ona pokiereszowaną przez życie, on bawidamek, który musi przewartościować swoje życie, w momencie kiedy jego ukochany dziadek stawia go w sytuacji bez wyjścia.
To nie miało racji bytu, nie mogła udać się ta relacja. Miało to być tylko jednorazowym, przypadkowym spotkaniem. Nie mieli się więcej spotkać. Los spłatał im figla. Jak tak różne osobowości będą wstanie razem ze sobą pracować ? Czy mimo utraty zaufania do ludzi można dać sobie jeszcze jedną szansę ?

Piękna wzruszająca historia, która porusza również temat przemijania. Pokazuje jak los potrafi być okrutny, a my musimy go przyjąć i nic nie możemy zrobić. Bezsilność jest dołująca, ale dalej nam refleksie, że musimy żyć tak, abyśmy przeżyli życie w zgodzie z samym sobą i najlepiej jak tylko umiemy.

„(…) życie jest tylko jedno i nie warto robić sobie pod górkę. Na­le­ży cie­szyć się chwi­lą, żyć pełną pier­sią i ko­chać… bo mi­łość, to naj­pięk­niej­sze, co nam ofia­ro­wał los”.
Z niecierpliwością wypatruje kolejnych dzieł tej autorki, które kupuje w ciemno. 💋

#recenzenci

🔥 Recenzja 🔥
Autorka @rox_zal
Wydawnictwo @wydawnictworomantyczne

"Jeden raz" od Roksany Zalewskiej to dla mnie idealna do przeczytania w jeden wieczór historia.

Romans biurowy przedstawia losy Veronici i Daria. Kobieta będąca samotną mamą szuka stabilizacji i spokoju. Nie interesują ją przelotne relacje, a swoją uwagę poświęca przede wszystkim pracy i córce. Mężczyzna jest przeciwieństwem głównej bohaterki, nie zamierza się z nikim wiązać, skupia się głównie na czerpaniu z życia, nie planując się niczym ograniczać. Pojawia się jednak problem, ponieważ Veronica staje się jego małą obsesją...

Tak książka dała mi dokładnie to, czego oczekiwałam. Romans i przygoda wplecione w zwykłą codzienność, która nie jest usłana różami. Stopniowe budowanie uczucia między parą, ale także pikantne sceny, przeplatając się wzajemnie, konsekwentnie zmieniały poglądy bohaterów. Jednocześnie cała akcja nie była rozwleczona w czasie, publikacje pochłaniało się z ogromną ciekawością, a fabuła bardzo przypadła mi do gustu. Autorka serwuje nam idealną propozycję, jeśli potrzebujecie zaczerpnąć chwili relaksu, nie wytężając przy tym zbyt mocno umysłu.

To była idealna lektura dokładnie na "jeden raz". Czekam na dalszą twórczość Roksany, a publikacje polecam wam, jeśli szukacie czegoś przyjemnego, nieskomplikowanego, jednak nie z nużącą treścią.

Veronica Ghati rozwiodła się z mężem po tym jak ją zdradził i zostawił samą z małym dzieckiem. Kobiecie ciężko zaufać jakiemukolwiek mężczyźnie, dlatego postanawia już nigdy się z żadnym nie związać. W noc sylwestrową za namową przyjaciółki udaje się z nią do klubu "Gratia" ,by chociaż na chwilę zapomnieć o kłopotach. Tam poznaje przystojnego mężczyznę, z którym postanawia w biurze pójść na całość 🤫
Dario Rosi to właściciel klubu dla którego przelotne numerki z kobietami niewiele znaczą,ponieważ nie bawi się on w związki. Ale szybki sex w jego biurze ,w sylwestra, krąży po jego głowie przez parę miesięcy.
Jak się zachowa Veronica,gdy jej nowym szefem okaże się mężczyzna, z którym przespała się w noc sylwestrową... ?
Zachęcam do zapoznania się z historią bohaterów, nie zabraknie między nimi potyczek słownych,pożądania,pewnych niedomówień, przez które będą się miotać ze swoimi uczuciami

• NIE CZYTAM
  • Grudzień 2023