Biohacker's Handbook: Ulepsz siebie i uwolnij swój wewnętrzny potencjał

Okładka książki Biohacker's Handbook: Ulepsz siebie i uwolnij swój wewnętrzny potencjał Teemu Arina
Teemu Arina Wydawnictwo: Biohacker Center, BHC Inc. zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Biohacker's Handbook: Upgrade Yourself and Unleash Your Inner Potential
Biohacker Center, BHC Inc.
2019-01-01
2019-01-01
Zdrowie biohacking biohacker

📚 Biohacker's Handbook: Ulepsz siebie i uwolnij swój wewnętrzny potencjał 🧬

Czy marzysz o lepszym śnie? Szukasz sposobów na większą produktywność w pracy? A może chcesz znaleźć idealną dietę dopasowaną do Twoich potrzeb? Biohacking to klucz do optymalizacji wydajności, zdrowia i dobrego samopoczucia, a "Biohacker's Handbook" to niezwykle oczekiwana książka, która odkrywa tajniki tego fascynującego świata.

Autorzy - Olli Sovijärvi, M.D., ekspert technologiczny Teemu Arina i ekspert ds. żywienia Jaakko Halmetoja - w tej książce uaktualniają podstawy zrównoważonego życia: sen, odżywianie, ćwiczenia, pracę i umysł. Przenoszą najnowsze badania nad holistycznym zdrowiem na wizualny i czytelny format, w którym znajdziesz praktyczne i łatwo stosowalne informacje.

Odkryj 20% działań, które przyniosą aż 80% rezultatów, jeśli chodzi o Twoje optymalne samopoczucie! Ponad 1500 referencji i setki zdjęć sprawiają, że ta książka jest prawdziwym "brakującym podręcznikiem ludzkiego ciała". To niezbędny dodatek do biblioteki, biurka w pracy, kuchni, siłowni, walizki i sypialni każdego, kto pragnie osiągnąć optymalną wydajność, zdrowie i dobry nastrój.

Nie zwlekaj! The Biohacker's Handbook jest pakietem wiedzy dla osób zainteresowanych własnym zdrowiem. Przebrnięcie przez tę książkę może być wyzwaniem, ale pełna jest ona doskonałych informacji na temat funkcjonowania naszych ciał, mózgów i innych systemów, oraz jak najlepiej o nie zadbać.

🔍 Wszystko, czego potrzebujesz, aby zoptymalizować swoje zdrowie - sen, odżywianie i wiele innych - znajduje się w jednej fascynującej książce. Od roślin, które można umieścić w sypialni, po najlepszą myszkę komputerową, aby zapobiec bólowi nadgarstka. Wyobraź sobie, jaką wartość może dodać ta książka do Twojego życia! 🌱💡

#BiohackersHandbook #OptymalneZdrowie #Biohacking #ZdrowieIDobrostan #HolistyczneZdrowie #OdkryjSwojąPotęgę #NaukaIZdrowie #PraktycznaWiedza #LepszeSamopoczucie #CzytajIKształtujSię #KsiążkaNaPółkę #WartoCzytać #OdkrywajSiebie #OptymalnaWydajność #ZdrowyStylŻycia #CzytanieRozwija #ZadbajOSiebie #InspirowaniZdrowiem #DobryCzasNaKsiążki #ZdrowyUmysł #CzytajOZdrowiu #CzytajZGłową #CzytajMądrze #BiohackingRevolution #ZdrowaŻywność #BiohackingJestCool

📚 Biohacker's Handbook: Ulepsz siebie i uwolnij swój wewnętrzny potencjał 🧬

Dodaj cytat z książki Biohacker's Handbook: Ulepsz siebie i uwolnij swój wewnętrzny potencjał