Duchy. Kosmiczne niewolnictwo człowieka

Okładka książki Duchy. Kosmiczne niewolnictwo człowieka Zbigniew Jan Popko
Okładka książki Duchy. Kosmiczne niewolnictwo człowieka
Zbigniew Jan Popko Wydawnictwo: Wydawnictwo "Olivia" ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Wydawnictwo "Olivia"
2005-01-01
2005-01-01
budzenie świadomości świadomość przebudzenie rozwój duchowy prawda modlitwa oriin orin medytacja samodoskonalenie rozwój osobisty

Ta książka zmienia postrzeganie świata i ludzi. Pozwala spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, nie przez pryzmat kościelnych i systemowych dogmatów. Wiedza tu zawarta jest tak inna, tak niesamowita i wciągająca, że czyta się ją wiele razy i za każdym razem odkrywa coś nowego, coś co porusza do głębi. Bardzo polecam.

Ta książka jest rewelacyjna, przełomowa! Pierwszy raz czytałam ją długo, wracając do już przeczytanych treści, aby zawartą w niej wiedzę uporządkować. Podczas samego czytania zmienia sie energetyka człowieka, otwierają się przestrzenie, z których wiele możemy się nauczyć. Polecam gorąco!

Długo czekałam, żeby ją dorwać :D Udało się na warsztatach stacjonarnych. Książka mnie ujęła. Mimo, że już całkiem sporo wiem o tamtym świecie, to znalazłam tu opowieść o mechanizmach, które wytłumaczyły mi, dlaczego tak trudno lekko żyć :) Polecam autora, kolejny raz dał radę.

Rewelacyjna książka- mocna, prawdziwa i otwierająca oczy:) Takich książek nam potrzeba w tych czasach! Polecam każdemu!

Ta książka to PRZEŁOMOWE ZAPROSZENIE do wzniesienia się ponad wszelkie dotychczasowe dogmaty i zależności. Z pewnością dla niejednej osoby będzie stanowiła ona swego rodzaju PUNKT ZWROTNY w ich życiu ...w drodze do uzyskania wolności od wszelkich ograniczeń. Polecam :)

Dla Poszukiwaczy Prawdy pozycja jedyna. "Proste i już" :)

Dla Poszukiwaczy Prawdy pozycja jedyna. "Proste i już" :)