Niegrzeczna

Okładka książki Niegrzeczna Nina Keller
Okładka książki Niegrzeczna
Nina Keller Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2022-09-15
2022-09-15

"Za dnia pięknością, w nocy zaś szkaradą..."
🤣
Wybaczcie.
Musiałam.
Jednak ten cytat z bajki bardzo dobrze oddaje fabułę książki. Otóż Weronika Filipowicz, od września do czerwca, jest przykładną nauczycielką. Choć mieszka wciąż z rodzicami, to jej niewyparzony język często sprowadza na nią kłopoty. Tak było również wtedy, kiedy podczas stłuczki natrafiła na bogatego właściciela warsztatu samochodowego - Huberta Patersona. Mężczyzna próbuje wyjść na prostą, po pobycie w więzieniu.
Od tej pory ich życia zmienia się diametralnie, a niechlubna przeszłość zacznie mocno ingerować w nadchodząca przyszłość.
Czy uda im się stawić czoła przeciwnościom? Czy może towarzyszący jej pech będzie potrafił zdominować szczęście?

Nina Keller stworzyła zabawną historię, która niejednokrotnie potrafiła sprawić, że ma mojej twarzy zakwitł uśmiech. Choć w wielu komentarzach już to powiedziałam, to nie wyobrażam sobie tego, aby nie ująć tego w recenzji. Tekst o pizzy był świetny.
Główna bohaterka jest osobą, która nauczyła się świetnie radzić z własnymi potknięciami. Przyzwyczaiła się do tego, że nie wszystko w nim idzie zgodzie z planem, a założenia z góry kończą się fiaskiem. Dlatego Hubert okazuje się być jej ostoją. Poznając tego mężczyznę, nie sądziła, że będzie w stanie chcieć coś zmienić w swoim życiu. Początkowo broni się przed uczuciem wiszącym w powietrzu, w obawie przed zmianami, jakie mogłoby przynieść. Choć jest dorosłą kobietą, to drzemiący w niej dzieciak wciąż boi się odrzucenia. Akcja bardzo szybko nabiera tempa, nie pozwalając czytelnikowi się nudzić. Mała ilość bohaterów sprawia, że nie sposób pogubić się w ich historii. Lektura ta przepełniona jest walką z konwenansami i okraszona zabawnymi scenami.
Tylko od Was zależy, czy poddacie się sile, jaka towarzyszy bohaterom.

"Za dnia pięknością, w nocy zaś szkaradą..."
🤣
Wybaczcie.
Musiałam.

Niegrzeczna - Nina Keller - waspos - ksiązka opowiada historię Weroniki - nauczycielki Języka Polskiego która poza szkołą prowadzi swoje drugie życie. Na co dzień jest przykładną Panią pedagog natomiast w wakacje staje się kimś zupełnie innym. Wszystko to zmienia się przez stłuczkę przy której poznaje Huberta - mężczyznę czarującego, opiekuńczego i seksownego pod każdym względem ale jak każdy z nas Hubert ma także mroczną przeszłość o której chce zapomnieć. Co wyniknie z ich znajomości? Czy dwie osoby z tajemnicami mogą wejść w zdrową relację?

Szczerze powiem że nie wiem jak ocenić tę książkę z jednej strony mi się bardzo podobała ale z drugiej nie była wybitna. Była po prostu miła dla czytelnika. Mam trochę mieszane uczucia bo kilka rzeczy mi nie pasowało między innymi to że wydawała się na trochę naciąganą, bohaterowie byli płascy i nie mieli tego czegoś. Brakowało mi w nich charakteru i pazura.
Nie była to zła książka była naprawdę przyjemna, miła i posiadała sporo pikantnych scen które były napisane ze smakiem, nie były wulgarne i obleśne ale zrobione w punkt za co wielki plus.

Natomiast z każdą stroną książka coraz bardziej się rozkręcała i podobała mi się bardziej. Ogółem pomysł mi się podobał ale trochę zabrakło mi w jego wykonaniu.

Szczerze muszę przyznać iż podchodziłam do niej ze sceptycznym nastawieniem jednak przy ogólnym rozrachunku pozytywnie się zaskoczyłam i z sięgnę po kolejną książkę Autorki.

Ale jedno muszę przyznać - zakończenie jest genialne ❤️

RECENZJA
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos
Autor: Nina Keller
Zaintrygowana opisem z chęcią sięgnęłam po Niegrzeczna, książkę samą w sobie mi się czytało bardzo szybko i płynnie, która połknęłam w kilka godzin. Książka, jak sam tytuł nam mówi, zawiera niegrzeczne treści. Erotycznych scen znajdziemy w książce dużo, ale nie są rozwiązłe i napisane ze smakiem. Znajdziemy intrygę, miłość i zagadki.
Weronika jest nauczycielką, która w roku szkolnym żyje „poprawnie”, lecz w okresie wakacji jej demony zostają spuszczone ze smyczy. Dwa dni, przed wyjazdem na wakacje niespodziewanie ma wypadek, a jej życie ulega całkowitej zmianie, gdy poznaje tajemniczego i przystojnego Huberta, byłego skazańca. Ta dwójka od razu wpada sobie w oko, a ich przeszłość, będzie miała wpływ na przyszłość. Czy się odnajdą w zawiłych tajemnicach? Czy zagorzała singielka zmieni zdanie co do związków i wpuści do swojego serca Huberta? Musicie przeczytać sami!
Muszę przyznać, że z książką miło spędziłam czas płynąć przez strony. Idealna na coraz dłuższe wieczory z kubkiem kakao i kocykiem. Polecam 😊
Za egzemplarze recenzenckie, dziękujemy Wydawnictwo Waspos oraz autorce.
#waspos #niegrzeczna #ninakellert #czytamlegalnie #book #ksiazka #plomienneerotyki

RECENZJA
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos
Autor: Nina Keller

❤️ RECENZJA ❤️

Weronika Filipowicz trzydziestoletnia nauczycielka z ostrym temperamentem i ciętym językiem często przez to ciągle pakuje się w nowe kłopoty.
Mieszka wciąż z rodzicami w Krakowie. Jej marzeniem jest polecieć na koncert Beyonce do Berlina.
Hubert Paterson przystojny i dobrze zamożny. Przez złe wybory życiowe trafił, do więzienia jednak po wyjściu chce zacząć wszystko od nowa i żyć w uczciwy sposób.
Teraz jest właścicielem dobrze prosperującego warsztatu samochodowego.

Pewnego dnia oboje uczestniczą w wypadku samochodowym, który zmienia ich dotychczasowe życie. Co z tego wyniknie?

Czy to będzie początek czegoś nowego dla Weronki i Huberta?
Jakie tajemnice skrywają oboje?
Czy ich demony z przeszłości pozwolą im żyć od nowa?
Czy razem mają szansę na związek?

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

„Niegrzeczna” jest to debiut autorki i muszę przyznać, że były momenty, które mi się podobały a takie, które trochę mniej.
Historia, która trzyma w napięciu od pierwszej strony do końca.
Książka jest napisana w prostym i lekkim języku bardzo zrozumiałym dla czytelnika.
Dużo zwrotów akcji, intryg, zemsty, sekretów do odgadnięcia, jak i pożądania oraz miłości.

Nie jest to do końca cukierkowa historia, której możemy się spodziewać. Bohaterowie skrywają swoje tajemnice oraz zmagają się z demonami z przeszłości, które cały czas ich prześladują i nie dają o sobie zapomnieć.

Szczerze myślałam, że będzie to tylko powieść pełna gorących scen erotycznych, jednak to, co się wydarzyło, tego się nie spodziewałam.

Weronika piękna kobieta, pomimo że mieszka z rodzicami jest silną i niezależną dziewczyną lubiącą swoją pracę. Nie angażuje się w związki na stałe, dlatego ciągle jest singielką.
Czy przypadkowe spotkanie z Huberem coś zmieni w jej życiu?
Czego tak naprawdę obawia się dziewczyna?
Hubert, natomiast przystojny, dobrze zbudowany mężczyzna prowadzi swój warsztat samochodowy.
Nagle na swojej drodze spotyka, Weronikę zaczyna między nami iskrzyć od pierwszego momentu. Jednak prócz pożądania łączą ich skrywane tajemnice, które ukrywają oboje przed sobą.

Kiedy zacznie, się układać między nimi pojawi się ktoś kto może dużo namieszać. A kto? Tego wam nie zdradzę. 😊

Pomimo niskich ocen polecam wam sięgnąć po tę pozycję i przekonać się czy warto było czy też nie. Może nie jest to fabuła wysokich lotów, ale myślę że warto jeszcze dać szansę autorce się rozwinąć.
⭐ 8 /10

Dziękuję za egzemplarz do recenzji @waspos

❤️ RECENZJA ❤️

Weronika Filipowicz jest trzydziestoletnią singielką i wciąż mieszka z rodzicami na starym
osiedlu w Krakowie. Ma niewyparzony język i często przez to wpada w kłopoty.
Hubert Paterson to zamożny właściciel warsztatu samochodowego położonego na obrzeżach miasta. Niedawno wyszedł z więzienia i chce od nowa rozpocząć życie.
Wypadek samochodowy staje się przyczyną całej serii nieoczekiwanych i zaskakujących wydarzeń. Jakie tajemnice skrywa kobieta? Czy jej uporządkowane, na wskroś nudne życie nauczycielki to tylko pozory, pod którymi kobieta ukrywa zupełnie inne oblicze?

Książka "Niegrzeczna" jest debiutancką powieścią autorki, często sięgam po debiuty, ponieważ bardzo lubię poznawać nowych autorów i za każdym razem jestem ciekawa czym mnie dany autor zaskoczy. Jeśli chodzi o książkę @ninakeller to została ona napisana prostym i lekkim językiem, co z pewnością sprawią, że czyta się ją szybko, jednak jeśli chodzi o sam pomysł na fabułę, to tutaj niestety mnie nie porwało... Zapowiadało się naprawdę ciekawie, ale mam wrażenie, że autorka nie dopracowała swojej powieści wystarczająco. Historia została przedstawiona z perspektywy głównej bohaterki - Weroniki, co pozwoliło mi lepiej ją poznać, dowiedzieć się co czuje, myśli, a tym samym lepiej zrozumieć jej postępowanie oraz decyzję, chociaż nie ze wszystkim w tej kwestii się zgadzałam. Weronika nie wzbudziła we mnie jakiś szczególnych emocji, a nawet czasami dosyć mocno działała mi na nerwy, wydaje mi się, że Hubert był tutaj trochę barwniejszą postacią, mężczyzna z trudną przeszłością. Akcja powieści pędzi tutaj jak szalona i według mnie w przypadku tej książki działa to akurat na minus, w skutek tego książka stała się dla mnie trochę niezrozumiała. To niestety książka z gatunku tych, które nie zostają na dłużej w mojej pamięci, ale myślę, że może znaleźć swoich zwolenników. Moja ocena 5/10.

osiedlu w Krakowie. Ma niewyparzony język i często przez to wpada w kłopoty.
Wypadek samochodowy staje się przyczyną całej serii...

“W końcu każde z nas trzymało trupa w szafie, pytanie brzmiało tylko: który wypadnie jako pierwszy?”

Weronika jest nauczycielką w szkole podstawowej, Hubert z kolei dumnym właścicielem warsztatu samochodowego. Wypadek samochodowy prowadzi do poznania tych dwoje. Mężczyzna wplątuje Weronikę w gangsterskie porachunki, co sprowadza na nią niebezpieczeństwo.

RECENZJA ZAWIERA SPOJLERY

Chciałabym powiedzieć, że pod tą moim zdaniem nietrafną okładką kryje się dobra historia, jednak nie mogę. Zawiodłam się na tej książce i to nawet bardzo. Męczyłam się, czytając tę książkę. Przeczytanie jej zajęłoby mi około trzech godzin, jednak trwało trzy dni. Wynudzałam się na niej przeokropnie. Tylko co na to wpłynęło?

Uważam, że okładka nawet jak na książkę erotyczną jest zbyt wulgarna. Przypomina mi ona bardziej okładkę filmu dla dorosłych niż okładkę książki. Gdyby nie zachęcający opis, nie sięgnęłabym po tę pozycję.

Historia miała duży potencjał, jednak sposób jej przekazania nie przypadł mi do gustu. Bardzo proste i typowe dla tego gatunku dialogi czy opisy sytuacji w połączeniu z serotypowym myśleniem, nie bardzo mnie przekonało. W całej książce ciekawił mnie tylko jeden wątek — wiadomości od nieznanego numeru z pogróżkami. Nie był on najgorszy, jednak nie byłam usatysfakcjonowana jego rozwinięciem. Było zbyt chaotyczne, nagłe porwanie i śmierć/morderstwo dwóch osób.

Sposób napisania tej historii był tragiczny, opisy praktycznie nie istniały, przez co dużo sytuacji wzięło się znikąd bez wyjaśnienia. Nie oczekiwałam długich akapitów na pół strony, jednak wyjaśnienia i zarysowania istotnych elementów, które nacechowałyby treść emocjonalnie.

Bohaterowie byli jednolici, nikt się niczym nie wyróżniał poza jedną postacią, ale to jest temat na później. Nie zachowywali się jak dorośli ludzie, przypominali mi bardziej nastolatków, okrywających dopiero dorosłość. Mają oni również bardzo stereotypowe podejście do wielu spraw. Czy to jest coś dziwnego że mężczyzna zrobi śniadanie? Albo ogarnie coś w mieszkaniu? No nie. A główna bohaterka traktowała to jak coś niemożliwego. Wracając do tej jednej postaci — Tomka, denerwowała mnie jak mało kto zwłaszcza jego sprośnie komentarze w nieodpowiednich momentach.

Bohaterka została wykreowana na nauczycielkę, która w wakacje jest prostytutką. I coś w tej kreacji poszło nie tak. Weronika rezygnuje z wakacyjnej pracy po kilku dniach od poznania głównego bohatera. I stąd moje pytanie, czy był sens wprowadzać to na krótką chwilę skoro to mało być znaczące w całej historii? A moim zdaniem nawet dobrze nie zostało to zarysowane.

Huber jest wykreowany na kryminalistę, gangstera, który prowadzi swój warsztat. Jednak i tutaj się kreacja nie powiodła. Co do właściciela warsztatu nie mogę się przyczepić, to do jego kryminalnej przeszłości już muszę. Praktycznie w ogóle nie poczułam że jest on gangsterem i ma jakieś nielegalne powiązania. W ogóle nie pokazał swojej ciemnie niebezpiecznej strony. Oprócz wyjawienia przyczyny odsiadki w więzieniu to delikatnie na samym końcu dało się zauważyć zarys jego nielegalnej działalności.
Mężczyzna sprowadzał na Weronikę kłopoty, a ona jak idiotka mu ufała i robiła co jej kazał. Kilkukrotnie myślałam nad przerwaniem czytania, jednak wytrwałam do końca. Już po 50 stronach miałam ochotę rzucić książką i więcej jej nie dotykać.

Pomimo tego iż akcja działa się kilka tygodni, ja miałam wrażenie że kilka dni. Bohaterowie bardzo szybko nawiązali relację romantyczną, a dopiero co się poznali. Brakowało mi w tym konsekwencji i stopniowej zmiany relacji. Weronika na samym początku bała się Huberta, a jednak przy drugim spotkaniu zaprosiła go do domu, a jeszcze później wyjechała z nim na drugi koniec kraju. Czy tak robi odpowiedzialna osoba?

Podsumowując, nie poczułam wydarzeń. Nie poczułam chemii pomiędzy bohaterami. Nie polubiłam bohaterów. Zamysł był dobry, jednak po drodze do celu zgubiło się kilka ważnych elementów.

RECENZJA ZAWIERA...

Kusząca okładka zapowiada gorącą historię z erotycznym zabarwieniem. I owszem takowe istnieje, choć nie jest to typowy erotyk.

Weronika to trzydziestoletnia singielka, nauczycielka w podstawówce, która nadal mieszka z rodzicami. W szkole musi zachowywać się i ubierać odpowiednio do powagi swojego zawodu, jednak po godzinach pracy lubi zaszaleć.

Pewnego dnia dziwnym trafem staje się ofiarą stłuczki samochodowej, a jeden z jej uczestników, niezwykle przystojny i bezpośredni Hubert, proponuje jej pomoc przy naprawie auta. Weronice imponuje mężczyzna i bez oporów umawia się z nim na kolację.

I wtedy następuje jakaś dziwna sytuacja, bowiem Weronika wplątana zostaje w aferę kryminalno- polityczną, w której główni podejrzani to dawni znajomi jej rodziców.

Czy Weronice coś grozi? I kim tak naprawdę jest Hubert?

Pomysł na fabułę sam w sobie jest bardzo ciekawy, jednak mnie jakoś nie zachwyciła ta książka. Jak dla mnie akcja toczy się zbyt szybko, zdecydowanie zbyt szybko. Może gdyby cała akcja była bardziej rozciągnięta w czasie, a poszczególnych wydarzeń nie opisano raptem w kilku zdaniach..?
Bohaterowie są ciekawi i budzą sympatię, dialogi fajne, ale całość niestety mnie nie porwała..

Nie znaczy to jednak, że chcę Was zniechęcić do lektury. Czytajcie i same wyróbcie sobie zdanie, bo akurat może Wam ta książka przypadnie do gustu.

Pewnego dnia dziwnym...

Recenzja

"Niegrzeczna"

Autorka
@ninakellerautorka

Wydwanictwo
@waspos

Wciągająca fabuła książki .
Weronika mieszkania z rodzicami i uczy się w Krakowie
Ma niewyparzony język i często przez to wpada w kłopoty.
miasta. Niedawno wyszedł z więzienia i chce od nowa rozpocząć życie.
Niespodziewanie spotkanie tych dwojga będzie miało w zdumiewające skutki .
Hubert wplątuje Weronikę w niebezpieczną sytuację i muszą
spędzic ze sobą trochę czasu Jakie tajemnice skrywa kobieta? Czy jej uporządkowane, na wskroś nudne życie nauczycielki to tylko pozory, pod którymi kobieta ukrywa zupełnie inne oblicze?Czy demony z przeszłości Huberta pozwolą mężczyźnie związać się z Weroniką na stałe?
„Niegrzeczna” to wciągająca powieść, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

Książka jest niepiezpieczna i niegrzeczna ..Weronika to twarda kobieta ,Hubert przystojny .z przeszłością który bardzo mi się spodobał .Książka jest zaskakująca pełna tajemnic ,intryg .
Okładka bardzo kusząca i niegrzeczna.Niespdziewałam się że tak książka pozytywnie mnie zaskoczy . Bardzo dobry debiut .
Polecam

/Współpraca baretowa z @waspos/
Bardzo dziękuję za możliwość zrecenzowania książki wydawnictwu @waspos

Recenzja

"Niegrzeczna"

Autorka
@ninakellerautorka

Wydwanictwo
@waspos

Wciągająca fabuła książki .
Weronika mieszkania z rodzicami i uczy się w Krakowie
Ma niewyparzony język i często przez to wpada w kłopoty.
miasta. Niedawno wyszedł z więzienia i chce od nowa rozpocząć...

Weronika Filipowicz to 30letnia nauczycielka, która nie jest taka grzeczna za jaką ją uważają. Hubert Paterson jest młodym mechanikiem, który postanowił zmienić swoje życie na lepsze. Niestety zobowiązał się do pomocy ABW gdy poznał Weronikę wciągnął ją w swoją grę nic nie ujawniając... Chociaż oboje skrywali tajemnice ciągnęli tę znajomość nie wiedząc o sobie zbyt wiele. Gdy Filipowicz chce wyjechać do pracy nad morzem razem z nią jedzie Hubert. Stare znajomości Wery nie dają jej spokoju, a Peterson ratuje ją z opresji. Po powrocie do Krakowa dziewczyna zaczyna pracę w warsztacie Petersona. Weronika dowiaduje się różnych rzeczy o swoich rodzicach, którzy dla jej dobra trzymali ją od wszystkiego z daleka. Do Huberta odzywa się przeszłość, a Weronika zostaje porwana...

Jakie tajemnice skrywa Weronika i Hubert?
Kto i w jakim celu porwał dziewczynę?

"Niegrzeczna" jest książka, którą czyta się bardzo szybko, ale nie wciągnęła mnie, aż tak żebym nie mogła się od niej oderwać. Akcja działa się bardzo szybko. W książce znajdziemy połączenie wyzwolonej kobiety i mężczyzny z przeszłością, tajemnice skrywane przez bohaterów, sex, a także porachunki gangsterskie... Jeśli lubicie takie połączenie to z pewnością przypadnie Wam do gustu 😉

Książka dobra na jeden wieczór.

Pióro tej Autorki, nie było mi dotąd znane. Więc, kiedy nadarzyła się okazja, postanowiłam i ja wziąć ją na tapetę. Opinie o tej pozycji są dosyć rozbieżne, dlatego postanowiłam sama sprawdzić, co w trawie piszczy. A o czym jest ta pozycja i jakie są moje odczucia ? O tym, przekonacie się w dalszej części mojej opinii.

Weronika Filipowicz jest 30- letnią nauczycielką. Jest stanu wolnego a do tego nadal mieszka z rodzicami. W wakacje zaś jeździ nad morze, gdzie uprawia swoją drugą, z goła odmienną profesję... . A na dodatek, często pakuje się w kłopoty, bo najpierw coś "palnie" a dopiero później pomyśli, co powiedziała....
Hubert Paterson jest mechanikiem i jednocześnie właścicielem warsztatu samochodowego. Ma za sobą pobyt w więzieniu. Aktualnie pragnie żyć zgodnie z prawem i mieć czyste sumienie. Gdy pewnego dnia, dochodzi do wypadku samochodowego, powoduje to ciąg zdarzeń, na które żaden z bohaterów nie był wcześniej gotowy.
Jakie tajemnice ukrywa przykładna na co dzień nauczycielka ? Czego Weronice nie powiedział Hubert ? Czy oboje będą potrafili się odnaleźć w nowej dla nich sytuacji ? Czy będą potrafili nawiązać ze sobą pozytywne relacje ? Jaki finał zaplanowało dla nich przeznaczenie? Na te pytania, odpowiedzi znajdziecie w lekturze.

Zacznę od tego, że ta publikacja ma dosyć szybką fabułę. Nie znajdziemy tutaj żadnych opisów ani stopniowego napięcia. Wszystko dzieje się błyskawicznie. Dominuje erotyka oraz wiele dialogów. Ponadto znajdziemy wątek kryminalny, co zdecydowanie wzbudza większe zainteresowanie fabułą. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim przypadnie do gustu, bo jest to tematyka, którą nie wszyscy lubią. Rzadko przeze mnie spotykany bardzo szybki ciąg zdarzeń, może spowodować u niektórych czytelników dyskomfort. Książka może wydać się niezrozumiała lub niedopowiedziana. Mi osobiście lektura się podobała, choć początkowo główna bohaterka mocno mnie irytowała i nie było nam po drodze. Na plus mogę zaznaczyć, że publikacja ma przyjemną dla oka czcionkę. Jeśli lubicie erotykę, w której dominuje szybkie tempo i raczej brak w niej stopniowego budowania wzajemnych relacji, to sięgnijcie po tę pozycję. Być może Wam się spodoba. Ze swojej strony, bardzo dziękuję Wydawnictwo WasPos za egzemplarz do recenzji i przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów ! ;)

Weronika Filipowicz jest 30- letnią nauczycielką. Jest...

• Brak
  • Szkoda czasu