Negocjuj, kobieto!

Okładka książki Negocjuj, kobieto! Ewa Szejner
Okładka książki Negocjuj, kobieto!
Ewa Szejner Wydawnictwo: Burda Media Polska biznes, finanse
biznes, finanse
Burda Media Polska
2016-01-01
2016-01-01

Kompendium tematu. Zwięźle, na temat, podane w ciekawy i przyjemny sposób. Idealne dla zainteresowanych tematem pierwszy raz.

Książka jest dla osób, które dopiero chcą się nauczyć negocjowania, więc omawia podstawy. Jasne przedstawienie, które motywuje do dalszych poszukiwań.

Ta książka to dobra pozycja dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z negocjacją. Szejner zaznajamia nas z podstawowymi zagadnieniami negocjacyjnymi i za każdym razem ilustruje je przykładami, nierzadko z własnego doświadczenia.
Polecam

Polecam

Przeczytałam jednak jak dla mnie nie wnosi nic nowego. Książka dla początkujących w negocjacjach. Trochę mało konkretów i przykładów.

Jeśli miałabym wybrać książkę stricte o negocjacjach nie byłaby to ta ksiązka. Ta książka to raczej taki psychologiczny zachęcacz dla kobiet, by nie bały się walczyć o swoje w negocjacjach.

• Do oddania
  • Audiobooki
  • Z polecenia do kupienia ...
  • LEGIMI
  • Rok 2019

Dodaj cytat z książki Negocjuj, kobieto!