Narzeczony Vahlii

Studio JG
2020-02-28
2020-02-28
Martyna Zdonek
Fantasy Przygodowe Romans Shoujo Bóstwa Smoki Świat alternatywny Przeszłość Magia Trójkąt romantyczny magowie czarownice

Zaskakująco przyzwoity zbiorek, który poziomem bije na głowę flagową serię autorki. Niektóre pomysły naprawdę oryginalne i aż szkoda, że nie doczekały się rozwinięcia.

Śliczna kreska i cztery przyjemne historie, które może nie zapadają w pamięć, ale mogą umilić czas w ponury wieczór.

Tomik,w którym mamy cztery one shoty:
1) Narzeczony Vahlii
2) Kołysanka dla smoka
3) Dowód ze srebrnej krainy
4) Pędzel baśni
Kreska naprawdę super. Bardzo przypadła mi do gustu. Najbardziej podobały mi się dwa pierwsze opowiadania. Na drugim to nawet się wzruszyłam. Trzecia historia byłaby ciekawsza gdyby bardziej ją rozbudować na trzy czy cztery tomy.
Bardzo przyjemnie się czytało.

Tomik,w którym mamy cztery one shoty:
1) Narzeczony Vahlii
2) Kołysanka dla smoka
3) Dowód ze srebrnej krainy
4) Pędzel baśni
Bardzo przyjemnie...

Bardzo wkurzająca była para z pierwszej historii.

Bardzo wkurzająca była para z pierwszej historii.

Kreska śliczna, ale one-shoty mało porywające.

Kreska śliczna, ale one-shoty mało porywające.

1920

Zbiór one-shotów jednej autorki. I jak to z one-shotami bywa, jedne bardziej udane inne mniej. Kreska ładna. Mnie historie nie zainteresowały, właściwie przebój tej autorki czyli "Shirayuki: Śnieżka o czerwonych włosach", też mnie nie porwał, więc nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego.

Zbiór trzech historii. Najbardziej podobała mi się druga, chociaż wolałabym inne zakończenie.

Kreska świetna. Ale historie już takie sobie. Nie jest to coś co będę wspominać z uśmiechem.

• Manga
  • Mangi