Magia interfejsu. Praktyczne metody projektowania aplikacji internetowych

Tłumaczenie: Paweł Szajkowski
Wydawnictwo: Helion
Designing the Moment: Web Interface Design Concepts in Action
978-83-246-1943-6
angielski
Rafał

Książka "Magia interfejsu. Praktyczne metody projektowania aplikacji internetowych" zawiera krytyczną ocenę wszystkich elementów strony z punktu widzenia jej użytkownika. Jednocześnie zaś oferuje gotowy zestaw praktycznych rad i niezbędnych wskazówek. Każda czynność, którą użytkownik chce wykonać na stronie internetowej, została tu potraktowana i rozpatrzona jako chwila. Twoim zadaniem jest sprawić, aby każda z tych chwil była przyjemna, a ponadto w pełni wykorzystana i efektowna. Dzięki temu podręcznikowi nauczysz się, jak krok po kroku tworzyć perfekcyjne projekty oraz przyjazne w obsłudze i intuicyjne strony WWW -- bez względu na stopień ich skomplikowania.

Robert | 2010-10-02

Niektóre tematy - podpowiedzi owszem, interesujące, intrygujące, godne przemyślenia i wdrożenia (aczkolwiek, jeśli ktoś będzie szukał tutaj gotowych technicznie rozwiązań [fragmentów kodu itp], to ich nie znajdzie), inne zaś w moim odczuciu raczej kiepściutkie, troszkę jakby na siłę. Oczekiwałem czegoś więcej od tej pozycji. Ostatecznie jednak dobre i to.

Anielka | 2015-05-16
Krzysztof Safjanowski | 2013-08-03