Moje drzewo rodzinne

Wydawnictwo: Esteri
El misterio de mi familia
meteor2017

„Babcia i dziadek przyszli z wizytą. Tatuś serdecznie gości przywitał. – Mamo, tatusiu! Witamy w domu! – Czuję, że lupa musi mi pomóc. Sara-detektyw szuka w albumie. – Wśród zdjęć rozpoznam może babunię! Hurra! Znalazłam! To chyba ona, a obok tata – trochę podobny do mnie i brata. Babcia jest w wieku mojej mamusi, a ten pan obok dziadkiem być musi. Nieco zmienili się przez te lata. – Czas...

„Babcia i dziadek przyszli z wizytą.
Tatuś serdecznie gości przywitał.
– Mamo, tatusiu! Witamy w domu!

– Czuję, że lupa musi mi pomóc.
Sara-detektyw szuka w albumie.
– Wśród zdjęć rozpoznam może babunię! Hurra! Znalazłam!
To chyba ona, a obok tata – trochę podobny do mnie i brata.
Babcia jest w wieku mojej mamusi, a ten pan obok dziadkiem być musi.
Nieco zmienili się przez te lata.
– Czas szybko płynie – tak twierdzi tata”.

Zapraszamy młodych czytelników do odkrycia wespół z naszą młodą bohaterką tajemnicy jej drzewa genealogicznego. Podążając za jej lupą, być może i sami rozwikłamy własne rodzinne zagadki.

źródło opisu: https://esteri.pl/

źródło okładki: https://esteri.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!