Dyskusje o książce Wredne igraszki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej.  Szukam książki z gatunku romans, której tytułu nie pamiętam, ale pamiętam kilka szczegółów z jej początku. Dosyć słabo pamiętam scenę w klubie - mężczyzna patrzy na kobietę (chyba z jakiegoś balkonu) i jest nią zafascynowany, jednak nagle spostrzega, że jego towarzysz/kolega/pracownik? zaczyna ją podrywać, co skutkuje tym, że kobieta uderza go w twarz. Później kobieta...
13 godz. temu
szukam podobnych książek
Polecam romans in reverse - od obiektu pragnień do wroga; horror bez magii czy zjawisk paranormalnych, którego akcja związana jest z uniwerkiem, z dominującym co prawda wątkiem erotycznym lecz obudowanym wnikliwą obserwacją psychologiczną. Historia z książki zrobiła na mnie wrażenie, szczególnie ostatnim aktem. The Venus Complex
1 rok temu
Poleć książkę
 Mroki Mroki Co polecisz osobie, która się wszystkiego boi?
Czytamy w weekend
Książka bardzo fajna śmiało mogę polecić:)  Napisana dobrze, ze znajomością tematu i z lekkim humorem. A Gruzja to rzeczywiście inny świat...niektóre rzeczy szokują inne fascynują...nowoczesność przeplata się z konserwatyzmem. Fajnie byłoby odwiedzić Gruzję osobiście bo w sumie to już moja druga książka o tym fascynującym kraju.
Czytamy w weekend
@zaczytanaWłaśnie wypożyczyłam z biblioteki. Znajoma czytała i mi gorąco polecała. Czeka sobie w kolejce na półce do przeczytania w najbliższych dniach. Aktualnie czytam    999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz 999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz
4 lata temu
Pokazuje 6 z 21