Opowieść Panny Młodej tom 9

Wydawnictwo: Studio JG
Otoyomegatari (乙嫁物语)
komiksy
Cthulhu

Cały dom i dobytek rodziny Pariyi został zniszczony, więc teraz, żeby dziewczyna mogła wyjść za mąż, musi jak najszybciej wyhaftować cały posag od początku. Przecież to kilka lat ciężkiej pracy! Ale jej zmagania z igłą to nie jedyny problem. Pariya przede wszystkim musi znaleźć sposób, żeby odezwać się do swojego wybranka w sposób, który nie będzie utwierdzał go w przekonaniu, że dziewczyna jest na niego wściekła. Przed Wami seria niefortunnych flirtów, zabawnych podchodów i przepełnionych ciepłem i miłością obrazków z udziałem wszystkich postaci, jakie do tej pory pojawiły się w tej historii!

źródło opisu: Studio JG, 2018

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Wampanella | 2018-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2018

Tak gdzie Pariyi tam śmiesznie.XD Strasznie szybko poszedł ten tom, ale chyba tak jest ze wszystkimi. Wolę o niej czytać niż o Amirze. Amira jest zbyt idealna. Tak samo jak Kamora nie są dla mnie realistyczne jak Pariyia. Z postaci interesuje mnie podróż Smitha oraz Azel jest dość intrygujący.

Anettet | 2018-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2018

Interesujący wydał mi się motyw ze znaczeniem wzorów na chlebie.

silwana | 2018-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2018

Kolejny bardzo dobry tom. Trochę za mało było Amiry, ale historia Pariyi również jest bardzo ciekawa.