W.I.T.C.H. Tom 14 - Wiem, kim jesteś

Tłumaczenie: Joanna Szabunio
Cykl: W.I.T.C.H. Komiksy (tom 14)
Wydawnictwo: Egmont Polska
W.I.T.C.H., WITCH, CZARODZIEJKI
komiksy
Babi

Albumik zawiera komiksy opublikowane pierwotnie w magazynie "W.I.T.C.H." nr 25 i 26. Ktoś śledzi Taranee i daje jej do zrozumienia, pisząc na murze hasło: „wiem, kim jesteś”. Tym kimś okazuje się dawny wróg Czarodziejek – Frost Łowca, który wrócił do Heatherfield, by się zemścić. Czy mu się uda? Poza tym nie jest to najlepszy czas w życiu Will. Pani Vandom zmęczona kłótniami z córką...

Ktoś śledzi Taranee i daje jej do zrozumienia, pisząc na murze hasło: „wiem, kim jesteś”. Tym kimś okazuje się dawny wróg Czarodziejek – Frost Łowca, który wrócił do Heatherfield, by się zemścić. Czy mu się uda? Poza tym nie jest to najlepszy czas w życiu Will. Pani Vandom zmęczona kłótniami z córką postanawia wyprowadzić się z Heatherfield. Czy to oznacza rozpad grupy W.I.T.C.H?

źródło opisu: https://www.komiks.gildia.pl/komiksy/w.i.t.c.h./14

źródło okładki: https://www.komiks.gildia.pl/komiksy/w.i.t.c.h./14

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!