Mroczne sekrety

Tłumaczenie: Krystyna Boglar
Cykl: Nowe Przygody Trzech Detektywów (tom 16)
Wydawnictwo: Siedmioróg
kryminał
Pistacia

Czy znasz pasjonujące książki Alfreda Hitchcocka o przygodach Trzech Detektywów? Książki te tworzą najpopularniejszy amerykański cykl powieści dla młodych czytelników. Ich bohaterami są trzej detektywi-amatorzy: Jupiter, Pete i Bob, mieszkańcy kalifornijskiego miasteczka Rocky Beach.

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech nastoletnich detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

Domi2010lady | 2014-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2014

"Mroczne sekrety" wciągnęły mnie w swą otchłań, ale lekturę czytało się wyjątkowo lekko. Jest to chyba pierwsza w serii, w której jest aż tyle "trupów". "Bob zapisywał odpowiedzi czarnym długopisem. Innych kolorów nie uznawał." - z tymi dwoma zdaniami Andrews zdobył jeszcze więcej mojej sympatii. Gorąco polecam ;)

elendil | 2017-08-16
Przeczytana: 1999 rok

Ciekawa seria dla młodzieży. Czytałem te książki na przełomie 7/8 klasy,prawie 20 lat temu. Bibliotekarka dziwiła się, że wypożyczam tak dużo książek. Pytała czy na pewno czytam.:)

Seria opowiada o trzech młodych przyjaciela, którzy starają się być dedektywami. Każdy z nich jest różny i ma inne podejście do tego "fachu". Dzielnych tropicieli wspiera stary przyjaciel pan Alfred Hitchcock. :)

Martyna | 2018-01-01
Angie | 2017-11-22