Miś Nazdrówko

Wydawnictwo: E-bookowo
bajki
LubimyCzytać

Miś Nazdrówko. Jak strach Adasia zmalał i schudł - to pierwsza opowieść z cyklu bajek terapeutycznych o zabawnym, nietypowym misiu, który odwiedza małych pacjentów. Bajki te mogą pomóc dzieciom w zrozumieniu i oswojeniu różnych emocji, związanych z pobytem w szpitalu: strachu, złości, poczucia bezradności i osamotnienia. Wydawnictwo Psychologii i Kultury ENETEIA wydało "Misia Nazdrówko" w kwartalniku "ALBO albo".

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!