Dyskusje o książce Dziewczyna we mgle

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend. 26 kwietnia 2024
Szczerze mówiąc rozczarowały mnie  Spekulacje o kinie. Do połowy było nawet ciekawie, ale potem zupełnie się pogubiłam w tym, o czym pisze Quentin 🥴. Plus ten dosadny język 🤯. To nie jest książka o jego filmach. A Chłopcem z latawcem jestem zachwycona.
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
Moim zdaniem literacki i narracyjny potencjał Harrisa jest zdecydowanie większy, niż zdołał w Monachium pokazać. Wyszło poprawnie, ale i przeciętnie. Ani bez zdegustowania, ani bez zachwytu. Przynajmniej na tle jego historycznej trylogii o Cyceronie, gdzie moim zdaniem Harris "dał czadu". Pozdrawiam! 😃
23 tyg. temu
Czytamy w weekend
Rozumiem, też kiedyś sobie nie wyobrażałam, ale, o dziwo, działało, szczególnie w długich podróżach (ewentualnie w drodze do pracy  😃)
37 tyg. temu
Czytamy w weekend
@awita ja tak średnio raz na dwa lata czytam latem jeden kryminał  😅 Ale teraz przez Chandlera chyba to się zmieni  😅. I bardzo polecam powtórkę! Czytałem nowe wydanie od Katakteru, z nowym tłumaczeniem, i jest naprawdę świetnie zrobione, więc warto sprawdzić  😊
38 tyg. temu
Czytamy w weekend
Obecnie jestem w trakcie czytania -  Pieśń o Rolandzie. Ponadto przejrzę -    Thorgal: Między ziemią a światłem Thorgal: Między ziemią a światłem. Z powyższych pozycji dodam iż, ostatnio szukam kanonu który można uznać za podstawę literatury...
41 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Topaz każdy człowiek ma talenty i najważniejsze to je rozwijać. Wielkie szczęście, kiedy dziecko ma rodziców, którzy mu poświęcają czas i wspierają🙂
43 tyg. temu
Pokazuje 6 z 40