Dyskusje o książce Misjonarka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2019)
 Gdzie się cis nad grobem schyla Gdzie się cis nad grobem schyla  Obelisk kładzie się cieniem Obelisk kładzie się cieniem  Trzykroć wrzasnął kocur szary Trzykroć...
5 lata temu
Czytamy w weekend
Wystarczy wejść na główną stronę i zobaczyć aktualność. Nic się magicznie nie pojawia i nie jest antydatowane :D http://lubimyczytac.pl/dyskusja/433/18085/czytamy-w-majowke
Czytamy w weekend
u mnie króluje  Obgadywanie świata Obgadywanie świata  Ofiara Ofiara  Rubinowe zbiory Rubinowe zbiory
Czytamy w weekend
To akurat prawda. Dlatego jakoś bardzo się nie martwię, po prostu trochę mi szkoda, że nie mogę czytać tyle co dawniej.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.