Samochody terenowe świata 1993

Seria: Samochody terenowe świata
Wydawnictwo: Print Shops Prego
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
motoryzacja

Publikacja prezentująca samochody terenowe produkowane na świecie w roku 1993.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2017-07-26
Na półkach: Posiadam

Pierwsza w Polsce tak rozbudowana publikacja dotycząca samochodów terenowych produkowanych na świecie. Prezentuje wszystkie najważniejsze marki i modele samochodów terenowych, które produkowano dla prywatnych odbiorców na świecie w roku 1993.
Wydawnictwo rozpoczyna się krótkim wstępem. Następnie ukazuje się artykuł o technice 4x4. Po nim dwie strony z objaśnieniami terminów motoryzacyjnych. Po tym słowniczku ciekawy tekst o rynku samochodów terenowych w Polsce na początku lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku i orientacyjne ceny wybranych modeli samochodów terenowych w tym czasie. Kolejne strony to ciekawe artykuły: o rajdzie "Camel Trophy", o samochodzie Volvo TPV, o nawigacji w terenie za pomocą satelity, o Oplu Frontera, o samochodzie GMC Typhoon, o terenowej wypranie na północne krańce Europy, o terenowej wyprawie na Islandii, o Jeepie. Po tych artykułach najważniejsza i bogato ilustrowana część katalogowa. Na końcu znajdziemy dane techniczne samochodów terenowych ujęte w...

Na półkach