365 zabaw dla Ciebie i Twojego dziecka 1 rok

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Pierwszy rok życia Setki pomysłów na zabawy z niemowlęciem.Czy wiesz, jak najlepiej wykorzystać pierwszy rok dziecka, by zapewnić mu wspaniały start w życiea W tym poradniku znajdziesz:365 zabaw dla Ciebie i Twojego dziecka Wypróbuj wszystkie jedna zabawa na każdy dzień. zobacz, jak zabawa rozwija i bawi. W poradniku znajdziesz pomysły na:zabawy rozwijające orięntację przestrzenną niemowlęcia, ćwiczenia stymulujące koordynację ruchową i wzmacniające mięśnie dziecka, Gry słowne i muzyczne pobudzające rozwój umysłowy malucha zabawy budujące więź między rodzicami a dzieckiem.

Miss_Michiko | 2014-07-09
Na półkach: Przeczytane, 2014