Kwiaty leśne i łąkowe

Wiesenblumen
rośliny, flora
flora i fauna
MrGwyn

- Barwne fotografie i rysunki roślin występujących w Europie Środkowej. - Ponad 200 omówionych gatunków. - Zwięzły opis każdego gatunku - pokrój, kształt liści, barwa i kształt kwiatów, miejsce i obszar występowania. - Obszerny wstęp dostarcza ważnych informacji, m.in. o morfologii, środowisku i rozmnażaniu roślin. - Znakomity przewodnik dla entuzjastów roślin, turystów i wszystkich, którzy...

- Barwne fotografie i rysunki roślin występujących w Europie Środkowej.
- Ponad 200 omówionych gatunków.
- Znakomity przewodnik dla entuzjastów roślin, turystów i wszystkich, którzy cenią kontakt z przyrodą.

Ilustacje: Annalisa i Mariana Durante.

źródło opisu: Horyzont, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie