Najpiękniejsze bajki świata [Olesiejuk]

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Usborne Illustrated Fairy Tales
bajki
Magdalena_S

Strony tej książki kryją czarodziejski świat pełen dumnych władców, pięknych księżniczek, pomocnych wróżek i magicznych zwierząt... Ten uroczy tom z bajkami zawiera dziesięć klasycznych bajek, między innymi autorstwa braci Grimm oraz Hansa Christiana Andersena.

źródło opisu: Wydawnictwo Olesiejuk, 2016

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/338702/

Magdalena_S | 2017-05-30
Przeczytana: 28 maja 2017

Książka jest bardzo ładnie wydana, tak jak wszystkie z tego wydawnictwa z resztą. Zostało zilustrowanych 10 bajek takich, jak: Śpiąca Królewna, Słowik, Piękna i bestia, Malarz smoków, Żabi król, Szewc i skrzaty, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Dzikie Łabędzie, oraz Nowe szaty cesarza. Moje dziecko uwielbia patrzeć na ilustracje, gdy czytam jej bajki, a przy okazji uczy się, jak ma w życiu postępować. Polecam każdemu rodzicowi!

Anna-Mirosława | 2017-07-06
Na półkach: Bytom