Joe Bar. Team

Wydawnictwo: Motopol - Twój Komiks
8373203508
komiksy
Tohverus

"Joe Bar Team" to biblia motocyklistów całego świata mająca i w Polsce grono zagorzałych wielbicieli. I nic w tym dziwnego, skoro komiks ten dosłownie czuć spalinami, spalonym olejem i wyjącym alarmem. Seria humorystycznych epizodów nie tylko dla motomaniaków. Tych siedmiu szaleńców jest gotowych na wszystko. Uliczni mistrzowie prędkości, królowie motocyklowych pojedynków, zakończonych zwykle zbiorowym karambolem. Jeśli nie jeżdżą właśnie na motocyklu, to z pewnością znajdziecie ich w "Barze Joe'go", w trakcie śmiertelnie poważnych dyskusji nad swoimi najnowszymi motocyklowymi osiągnięciami.

źródło opisu: https://merlin.pl/joe-bar-team-czesc-1-christian-debarre/1933924/

źródło okładki: http://www.matras.pl/joe-bar-team,p,112326