I am to... am?

Wydawnictwo: Poligraf
kr0peczka

"I am... to am? Gramatyka i słownictwo dla każdego", to jedna z najlepiej opracowanych książek do nauki języka angielskiego na poziomie podstawowym dla dzieci, młodzieży, a nawet osób dorosłych, które planują rozpocząć swoją przygodę z nauką angielskiego. Wieloletnia praktyka w nauczaniu tego języka sprawiła, że teoria zamieszczona w niniejszej książce jest wyjaśniona w prosty, zrozumiały i przekonywujący sposób. Napisana tak, aby osoba rozpoczynająca naukę angielskiego na własną rękę, mogła bez problemu rozwiązać ćwiczenia zamieszczone pod każdą regułką.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/24/agnieszka-kulfanplonska/i-am-to.html

źródło okładki: Strona Wydawnictwa