Szatan największy wróg

Szatan największy wróg
egzorcyzmy, Bóg, Jezus, szatan, religia
religia
Piotr W

Kim jest szatan? Chcąc odpowiedzieć jak najkrócej na to pytanie, można by rzec, że to największy wróg, przeciwnik Boga i człowieka, fałszywy oskarżyciel, kusiciel, ojciec kłamstwa i zabójca. Bardziej szczegółową odpowiedź, w oparciu o wskazane określenia, można znaleźć w niniejszej książce. Na jej treść składa się obraz diabła w ujęciu biblijnym oraz w praktyce życia codziennego i duchowego. Całość wieńczy zbiór modlitw dla obrony przed działaniem Złego.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Szatan.-Najwiekszy-wrog/951

źródło okładki: http://www.taniaksiazka.pl/images/popups/4D7/9788378238461.jpg

Piotr W | 2017-01-31