Słownik angielsko-polski polsko-angielski + idiomy i gramatyka

Wydawnictwo: Harald G. Dictionaries, Wydawnictwo Olesiejuk
Justyna Wcisło

Zbiór niezbędnych informacji - trzy w jednym, czyli: słownik, idiomy angielskie, zarys gramatyki angielskiej. W publikacji znalazło się m.in.: ponad 33 000 haseł, współczesne słownictwo, angielskie hasła z zaznaczonymi podziałami i wymową, nazwy geograficzne, 5 000 haseł oraz ich polskie odpowiedniki, najczęściej używane wyrażenia i powiedzenia, zwroty grzecznościowe, phrasal verbs, podstawowe informacje o wszystkich częściach mowy, zastosowanie rodzajników, konstrukcje czasów gramatycznych.

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: google