Twój ruch

Tłumaczenie: Bartłomiej Koźniewski
Wydawnictwo: OSM Consult Sp. z o. o.
It's Your Move: My Million Dollar Method for Taking Risks with Confidence and Succeeding at Work and Life
biznes, finanse
Enzymopatia

Gwiazda programu Million Dollar Listing Los Angeles, dzieli się swoimi strategiami, sekretami oraz najlepszymi doświadczeniami w zakresie sprzedaży i nie tylko. Jego sposób pracy, pozwolił mu wypracować sobie pozycję jednego z najlepszych agentów nieruchomości na świecie tuż obok Fredrika Eklunda. W swojej książce opisał swoją strategię, która pozwoliła mu na prześcignięcie konkurencji i...

W swojej książce opisał swoją strategię, która pozwoliła mu na prześcignięcie konkurencji i stanie się numerem jeden w swojej branży.

Josh „rekin” Altman to przykład przedsiębiorcy, który ciężką pracą oraz innowacyjnym podejściem do budowania przewag konkurencyjnych sprawił iż portfolio jego klientów składa się z najbogatszych i najbardziej znanych ludzi na świecie. Nie wydarzyło się to w ciągu jednej nocy. Josh popełnił setki błędów, wyciągnął z nich bezcenne lekcje i na powyższych stworzył sposób pracy oparty na… własnych warunkach.

Jaka jest recepta na sukces wg. Altmana?

Pewność siebie + informacja + inteligencja + skalkulowane ryzyko.

Oznaczają one nic więcej aniżeli wypychanie się poza strefę komfortu, bycie najlepiej obeznanym w zakresie znajomości oferowanego produktu i robienie tego tak długo i świadomie, aż będzie można zaufać swojemu wewnętrznemu instynktowi nawet jeśli logika podpowiada inne rozwiązania.

TakiA metodologia pracy pozwala Altmanowi na to aby być w pełni gotowym na chwytanie pojawiąjących się nieoczekiwanie szans.

Książka ta jest dla osób, które chcą:

wzmocnić swoje umiejętności sprzedażowe
zbudować pozycję eksperta w swojej branży
wiedzieć w jaki sposób zbierać i zarządzać wiedzą, która pozwoli budować największe przewagi konkurencyjne
podejmować SKALKULOWANE ryzyko
ze swoich błędów wyciągać błyskawicznie lekcje, zamiast rozdrapywać rany w nieskończoność
nauczyć się jak negocjować multimilionowe kontrakty
docierać do wysoko postawionych klientów premium
Podsumowując Josh Altman pomoże Ci stać się lepszym, silniejszym i bardziej efektywnym w dziedzinie biznesu, w którym właśnie działasz!

źródło opisu: https://osmpower.pl/joshaltman

źródło okładki: https://osmpower.pl/joshaltman