Postępowanie z uciążliwymi pracownikami. 151 błyskotliwych rozwiązań

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Przede wszystkim stosuj politykę zero tolerancji dla toksyn Następnie opracuj strategię postępowania z ludźmi I wreszcie, nie obawiaj się radykalnych rozwiązań Reguły strona po stronie Rozbrajanie bomby w dziale personalnym Na jakość Twojej pracy w znacznej mierze wpływają współpracownicy. Działając w zdrowym środowisku, masz szansę doskonale wykonywać powierzone Ci obowiązki, wzbogacać swoje umiejętności i skupiać się na możliwościach rozwoju osobistego, a co za tym idzie,

evelina47 | 2018-03-22
Na półkach: Przeczytane, 2014