Dyskusje o książce To, co utraciłyśmy w ogniu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
W trakcie  Mistrzyni Mistrzyni  Pięćdziesiąt twarzy Greya Pięćdziesiąt twarzy Greya (inne wydanie),  dzieciom   Hania i Cyrk Marzeń Hania i Cyrk Marzeń
2 lata temu
Międzynarodowa Nagroda Bookera 2021: poznaliśmy finalistów!
Bardzo ciekawi mnie  When We Cease to Understand the World When We Cease to Understand the World, z kolei szkoda że nie przeszły dalej  Minor Detail Minor Detail I  The Perfect Nine: The Epic Gikuyu and Mumbi
3 lata temu
Międzynarodowa Nagroda Bookera 2021: poznaliśmy długą listę nominowanych
Kibicuję: Marii Stiepanowej (powieść Pamięci pamięci czeka na mojej półce) oraz Marianie Enriquez, która zachwyciła mnie mocno feministycznym zbiorem opowiadań  To, co utraciłyśmy w ogniu To, co utraciłyśmy w ogniu
3 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
4 lata temu
6 gorących latynoskich książek
Uświadczysz, owszem. Trzeba tylko poszukać. Proszę, 5 tytułów, w cenie 9,00-15,00 zł https://dedalus.pl/q/?keywords=bolano
4 lata temu
Czytamy w Święta
6 książek w pięć dni, dasz radę?:)
5 lata temu
Pokazuje 6 z 7