Zgłosuj na książki roku 2017

Buried dreams. Inside the mind of serial killer

Wydawnictwo: Bantam Books
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura faktu
angielski
Piwczyn

źródło okładki: https://www.goodreads.com/review/show/705001666

Piwczyn | 2016-10-16
Przeczytana: 04 marca 2016

Książka opisuje życie John Wayne Gacy, jednego z najbardziej przerażających współczesnych seryjnych morderców. Autor próbuje zrozumieć dlaczego wydawałoby się normalny, pracowity ojciec rodziny popełnia zbrodnie, które wykraczają poza wyobraźnie przeciętnego człowieka. Książka jest napisana świetnie. Czasami jednak jest tak przerażająca, że chyba każdy po przeczytaniu będzie potrzebował parę dni, aby zamazać obrazy, które mu dostarczyła.
Książka została wydana w 1986 roku, ale jest bez problemu dostępna przez Amazoon. Ja swój używany egzemplarz kupiłem za 5 euro.

psoty | 2017-07-23