Dyskusje o książce Nie prosiliśmy o skrzydła

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@zaczytana, a dla mnie przeciętny, ciut nawet powyżej przeciętnej, choć niedopracowany. Tutaj brak redaktora merytorycznego, jak zwykle zresztą, który wyhaczyłby błędy. A powyżej przeciętnej, gdyż nie uderza w znane nuty, tak chętnie grane, a raczej ograne, gdy mowa o Żydach. No ale na sagę to jednak za mało. ;)
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
4 lata temu
[Zakończony] Ważna społeczna kwestia - wygraj książkę "Nie prosiliśmy o skrzydła".
Ja również nie otrzymałam jeszcze książki. Otrzymałam wiadomość od administratorów i tego samego dnia wysłałam swoje dane. Czy do Ciebie książka już dodarła? Pozdrawiam.
Czytamy w weekend
 Księga herbaty Księga herbaty mała książeczka, dopiero zaczęłam więc trudno mi cokolwiek o niej więcej powiedzieć.
Czytamy w długi weekend
@Villiana - mam nadzieję, że film będzie ciekawszy. Dzisiaj zamierzam się do niego zabrać. Zdecydowanie brakowało mi tej osobliwości, którą tak gwarantują. Szczerze to sięgnęłam po tę książkę dla tego dreszczyku, ale cóż... Miała być to dla mnie nowość, bo ja raczej stronie od wszystkiego co później przekłada się na strach przed pójściem samemu do łazienki :D Tego się...