Dyskusje o książce Armstrong. Niezwykła mysia wyprawa na księżyc

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Szukam ciekawych książek dla dzieci
Hej, a ja polecam całą serię Zofii Staneckiej o Basi. Tytułów jest mnóstwo. Historie do przeczytania na raz. Trochę zabawne, trochę pouczające. Wszystkiego po trochu. Moja córka wprost uwielbiała,a teraz też czasem jeszcze do niej wraca. Dla 6 latków fajna jest też seria mali wielcy. To takie skrócone biografie znanych muzyków, fizyków, malarz, pisarzy itp. Przedstawione w...
2 lata temu
Najlepsze książki dla dzieci
To my dorzucimy coś od siebie. Odkryliśmy nowa serię fantasy ale polskich autorek i nas wciągnęła! Śpiący rycerze niedawno mieli swoją premierę. Polecamy gorąco, bo poza magicznym drzewem nie ma wielu dobrych propozycji.
4 lata temu
POSZUKUJĘ książek (II kwartał 2019)
Poszukuję serii "Złodziej Królowej" Megan Whalen Turner. Przede wszystkim pierwszej książki z serii:  Złodziej Złodziej
4 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2017 roku
Książki Khaleda Hosseini rzeczywiście zachwycają. :-)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Lipiec 2017 )
Jeszcze kilka lipcowych nabytków: z biedronki  Piernikowe makabreski Piernikowe makabreski  Wojny kozackie Wojny kozackie z kiosku  Duma i uprzedzenie Duma i uprzedzenie
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(