Highschool DxD 3

Cykl: Highschool DxD (tom 3)
Wydawnictwo: Studio JG
High-School DxD
komiksy
Dejikos

Wymarzony harem Isseia, choć wydaje się być na wyciągnięcie dłoni, w rzeczywistości pozostaje nadal odległym marzeniem. Jego zazdrośni koledzy z klasy nie mają pojęcia, że kręcące się wokół niego piękności to prawdziwe panny z piekła rodem. Niespodziewanie samokontrola Isseia zostaje poddana najcięższej próbie - Rias stara się przekonać rodziców chłopaka, aby przyjęli pod swój dach Asię, by ta mogła oswoić się z japońską kulturą. Jakby tego było mało, dziedziczka rodu Gremory okazuje się mieć poważne problemy natury rodzinno-matrymonialnej. Nadchodzą wielkie kłopoty!

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/