Kichiku, Encount

manga, yaoi
komiksy
japoński
green_artist

Satou Hajime to 25 letni pracownik biurowy. Pewnego dnia, kiedy wraca do domu po spędzeniu nocki w biurze, w pociągu przyłapuje kogoś na oglądaniu porno. Myślał, że to jakaś zboczona dziewica, więc jest strasznie zdziwiony, kiedy sprawcą jest niezły przystojniak! Przystojniak, który nie dość, że przeprasza, to jeszcze zajmuje się jego “sztywnym problemem”. Czy pan dziewica straci wreszcie swoje dziewictwo?!

źródło opisu: własne

źródło okładki: http://www.takeshobo.co.jp