Uszka ma długie... Zagadki

Seria: Dziecięca Biblioteczka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
youstyna

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach. Zbiór ponad 80 niebanalnych zagadek dotyczących zwierząt, zjawisk i przedmiotów, z którymi dzieci spotykają się na co dzień. Zagadki zwracają uwagę na oczywiste, lecz często niedostrzegane cechy tych rzeczy, rozwijają zatem spostrzegawczość i kierują myślenie...

Zbiór ponad 80 niebanalnych zagadek dotyczących zwierząt, zjawisk i przedmiotów, z którymi dzieci spotykają się na co dzień. Zagadki zwracają uwagę na oczywiste, lecz często niedostrzegane cechy tych rzeczy, rozwijają zatem spostrzegawczość i kierują myślenie dziecka na nowe tory. Wbrew pozorom, nawet maluchy łatwo odgadną, o co chodzi - pomogą im w tym wesołe, wyraźne, kolorowe obrazki.

Drobinka | 2017-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2017