Rysuję szlaczki. Książeczka sześciolatka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Książka edukacyjna dla najmłodszych. Poprzez barwne ilustracje, dziecko poznaje nazewnictwo zwierząt, przedmiotów, ludzi i zjawisk. Powodzenie w pierwszym okresie nauki jest gwarancją przyszłych szkolnych osiągnięć dziecka. Poznawania i zapamiętywanie podstawowych liter, cyfr, działań matematycznych i informacji o otaczającym świecie jest bardzo ważnym i trudnym zadaniem. W serii edukacyjnych książeczek dla sześciolatków ukazały się tytuły: ?Uczę się liczyć?, ?Uczę się czytać?, ?Uczę się pisać?, ?Rysuję szlaczki?.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90165040-rysuje-szlaczki-ksiazeczka-szesciolatka

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90165040-rysuje-szlaczki-ksiazeczka-szesciolatka