Rachunkowość zarządcza i controlling projektów

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Książka w syntetyczny i zrozumiały sposób przedstawia pojęcia dotyczące zarządzania projektami, rachunkowości zarządczej i controllingu projektów. Napisana została z myślą o praktykach oraz studentach uczących się na rzeczywistych przykładach zmagających się z problematyką organizacji zorientowanych projektowo, poszukujących instrumentów planowania, analizy kosztów, sporządzania budżetów czy kontroli realizacji projektu..

mroowa30 | 2013-06-23