Manifest www.cluetrain.com - Levine Locke Rick Christopher

Wydawnictwo: WIG-Press
biznes, finanse

Autorzy, pomimo swej słusznej pewności co do rewolucji w Internecie, nie zamierzają opowiedzieć w jaki sposób prowadzić interes czy realizować karierę. Programy i metodologie o jednolitym charakterze są tylko sposobami konsultantów na oszukiwanie klientów i czytelników. zamiast tego w książce po prostu opisany został biznes jakim rzeczywiście jest i jakim na prawdę się staje. Po jej przeczytaniu można inaczej spojrzeć na zmianę kierunku swojej kariery lub prowadzenia firmy.

TocataRea | 2013-06-20
Tomasz | 2016-06-19