Holding w aspekcie prawnym, bilansowym i podatkowym

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

W książce nie tylko opisano funkcjonowanie holdingów we współczesnej gospodarce, ale przedstawiono także historię rozwoju struktur złożonych. zrozumienie i zapamiętanie przekazywanych treści ułatwiają zamieszczone w książce przykłady oraz tabele, w których w sposób syntetyczny zostały ujęte najważniejsze informacje. Publikacja jest przeznaczona dla studentów uczelni ekonomicznych oraz dla praktyków, którzy w swojej pracy stykają się z problemami zarządzania holdingiem.

kopecjusz | 2015-10-04
Na półkach: Przeczytane, Nie posiadam