Zgłosuj na książki roku 2017

Jimmy Page by Jimmy Page
9781905662326
angielski
Olsko_Ulrich

Jimmy Page is one of music's greatest guitarists, innovators and legends. JIMMY PAGE by Jimmy Page is his official autobiography, a photographic essay he personally created to tell his story for the first time. Jimmy's words and a handpicked selection of over 600 photographs, make this book the definitive record of a remarkable life. 'I've been asked on a number of occasions to do a written...

'I've been asked on a number of occasions to do a written book and I thought of the other side of the coin. I thought it would be unique to have an autobiography in photographs.' - Jimmy Page

źródło opisu: http://www.genesis-publications.com/jimmy-page-by-...(?)

źródło okładki: https://www.newsouthbooks.com.au/books/jimmy-page-by-jimmy-page/

Olsko_Ulrich | 2017-05-08
Przeczytana: 08 maja 2017

Wspaniała fotograficzna podróż przez muzyczne życie Jimmy'ego Page'a. Wyjątkowa dbałość o chronologię i opisy sprawia, że przeglądanie zawartości tego pięknego albumu będzie czystą radością dla każdego perfekcjonisty. Wartość albumu wzrośnie, kiedy uświadomimy sobie, że każdy podpis został przygotowany przez samego Page'a. Gitarzysta przygotował też zdjęcia, układ stron i dokładny spis koncertów. Na stronie wydawnictwa płacz, że redaktorzy nie mieli nic do roboty ;)

Nie jedno dziwi w tym pięknym albumie. Od zawsze zaskakuje mnie sytuacja, kiedy ktoś zbudował swoje życie na pewnych wartościach, o które dbał bardzo długo, które dawały mu siłę i nadawały sens, nagle je porzuca, gwałtownie się ich pozbywa, wymazuje ze swojego świata. Jaką zmianę widać w takim człowieku. Osobie, któracałe życie opisywana była jako pewna siebie i przekonana co do swojego talentu oraz wartości, a która po wielu latach ukazuje się w oczach tych samych ludzi jako nieśmiała, niepewna, trochę nerwowa.

Page...

Na półkach