Raz, dwa, trzy... Już liczymy! Klasa 3

Seria: Raz dwa trzy
Wydawnictwo: Greg
youstyna

Raz, dwa, trzy... już liczymy! klasa 3 to książeczka stworzona z myślą o trzecioklasistach, którzy rozwijają swoje umiejętności matematyczne. Książeczka jest bardzo kolorowa i starannie zilustrowana, by praca z nią była przyjemnością. Zawiera liczne ciekawe zadania, których poziom trudności powoli wzrasta. Dzięki temu dziecko może stopniowo opanować nową wiedzę, ćwicząc jednocześnie w praktyce to, czego nauczyło się wcześniej.

Do każdego zadania dołączono wskazówki dla rodzica, sugerujące, na co zwrócić uwagę i jak pomóc dziecku.

Treść książeczki jest w pełni zgodna z podstawą programową, nie ma w niej treści niewymaganych na tym poziomie edukacji.

Polecamy każdemu dziecku, które chce łatwo i szybko nauczyć się matematyki!