Zwierzęta świata. 30 przycisków dźwiękowych

Seria: 30 przycisków dźwiękowych
Wydawnictwo: Wilga
youstyna

Zapraszamy na wyprawę do świata dzikich zwierząt! Małpka, papuga i kameleon wyruszają na koronację nowego króla zwierząt. Wędrują przez całą Afrykę - dżunglę, pustynię i sawannę. Na swojej drodze spotykają mądrego wielbłąda, dobrodusznego hipopotama, szybkiego geparda i wiele innych zwierząt. Książki z serii "30 przycisków dźwiękowych" Zwierzęta świata Zwierzęta na wsi Zwierzęta wokół nas Te...

Książki z serii "30 przycisków dźwiękowych"

Zwierzęta świata
Zwierzęta na wsi
Zwierzęta wokół nas
Te niezwykłe książki można czytać ilustrując ją głosami zwierząt i odgłosami przyrody, dźwiękami miasta lub maszyn. Gdy rodzice czytają głośno opowieść, dziecko odszukuje i naciska przycisk ze dźwiękiem, o którym mowa.