Dyktanda z przysłowiami do klasy 3. Szkoła podstawowa

Wydawnictwo: Greg
youstyna

Dyktanda z przysłowiami do klasy 1 to książeczka dla najmłodszych uczniów, którzy dopiero zaczynają naukę ortografii. Dyktanda do samodzielnego uzupełniania zostały ułożone od najprostszych do najtrudniejszych, a długość tekstu i dobór słówek w każdym z nich jest dostosowany do poziomu pierwszoklasisty. Są więc tylko te słówka, z którymi dziecko spotka się w szkole. Do każdego dyktanda została przygotowana ciekawa krzyżówka, wykorzystująca słówka z trudnością.

Dyktando można w łatwy sposób sprawdzić przy pomocy słowniczka zamieszczonego na końcu książki. Jednak absolutną nowością są same teksty dyktand, które w humorystyczny sposób wyjaśniają znaczenie najciekawszych przysłów. Dziecko uczy się, jak zapisać ?chleb? i co znaczy, że nie samym chlebem żyje człowiek! Polecamy

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90216381-dyktanda-z-przyslowiami-do-klasy-1

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90216381-dyktanda-z-przyslowiami-do-klasy-1