Dyskusje o książce Jak w kabarecie. Obrazki z życia PRL

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
3 godz. temu
Czytamy w majówkę 2024
@NiegdyśNatalia "Plugawy ptak nocy" - jak dla mnie, brzmi raczej nieciekawie... ;) ale gusta są różne... xD zresztą ludzie mają tak różne skojarzenia... zapewne Ty, na przykład, widzisz, dajmy na to, niewinną ptaszynę przycupniętą nocną porą gdzieś w zagajniku, nie wiedzieć czemu zwaną oszczerczo plugawą... 😂 a ktoś inny...  strach powiedzieć... xD
5 dni temu
Czytamy w weekend. 26 kwietnia 2024
Szczerze mówiąc rozczarowały mnie  Spekulacje o kinie. Do połowy było nawet ciekawie, ale potem zupełnie się pogubiłam w tym, o czym pisze Quentin 🥴. Plus ten dosadny język 🤯. To nie jest książka o jego filmach. A Chłopcem z latawcem jestem zachwycona.
1 tydz. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu