Dyskusje o książce Cytrynowy chleb z ziarnkami maku

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2017)
Pojechałam oddać przeczytane i przywlokłam następne:  Schronienie Schronienie  Sieroce pociągi Sieroce pociągi  Zimowy monarcha Zimowy monarcha  Nieprzyjaciel Boga
6 lata temu
Czytamy w weekend
W drugi weekend majowy po pracy, zgodnie z prognozą pogody  Monsun przychodzi dwa razy. Podróż szlakiem pieprzu przez Keralę, Oman i Zanzibar Monsun przychodzi dwa razy. Podróż szlakiem pieprzu przez Keralę, Oman i Zanzibar a do tego ...
7 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2017)
Szukam! Kupie lub wymienie!  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz
20341
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne