Dzwoneczek

Seria: Czytasz ty, czytam ja
Wydawnictwo: Egmont Polska
Leksi88

Zaledwie kilka minut dziennie spędzonych z dzieckiem na wspólnej lekturze książek wystarczy, aby utrwalić w nim nawyk czytania. To z kolei najlepszy sposób na rozwijanie wyobraźni i umiejętności językowych, rozbudzanie ciekawości i ćwiczenie koncentracji. Czytanie to jednak przede wszystkim doskonała zabawa i wspaniały sposób wzmacniania pozytywnych relacji między rodzicem i dzieckiem. Wspólnie odkryjcie przygody Dzwoneczka!

źródło opisu: Egmont, 2014

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/ksiazki/bohaterowie/p,dzwoneczek,10588.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!