Pinocchio
Leksi88

Czy bajka jest duża, czy mała, ma swoją magiczną moc, dlatego proponujemy serię Moja bajeczka, która może towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze, czy w podróży. Poczytaj i na moment przenieś się razem z dzieckiem w bajkowy świat!
Poznajcie Pinokia!

źródło opisu: Egmont, 2012

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/ksiazki/bohaterowie/p,moja...»

Angel | 2016-09-28
Na półkach: Przeczytane, Mojej Ani

Pinocchio

Historia o drewnianym chłopcu i jego ojcu geptto który był stolarzem. Z początku chłopak był bardzo niegrzeczny aż po pewnym czasie chłopcu zaczął rownąć nos...

Zachęcam do przeczytania tej bajki która wcale nie jest młoda.

zchilautowany | 2014-01-05

Książka Pinokio to była moja pierwsza lektura w czwartej klasie i ta książka mi się nie spodobała ponieważ była bardzo nudna i nie realistyczna inne książki jak np. Lew Czarownica i Stara Szafa też są nie realistyczne ale Pinokio był o wiele wiele gorszy i to na tyle dzisiaj. Zchilautowany ;)

Emisunflower | 2013-12-14
Przeczytana: 2006 rok

Pamiętam tą książkę i jak każdą książkę Disneya znam ją na pamięć :D
Jak wiemy dzięki tej książce możemy się wiele nauczyć , nieważne że to tylko bajka , ale uczy . Mianowicie uczy nas że nie wolno kłamać .

JaneS | 2013-11-19
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

Kiedyś mama ciągle mi ją czytała do snu, bo tylko przy tej ksiazce potrafiłam zapaść w głeboki sen. Nie wyobrażałam sobie dnia bez niej. Kocham bajki Disneya. Są cudowne, niezapomniane i przemyślane, za co wielki +.

smokolisz | 2013-06-04
Przeczytana: 2009 rok

Książka jest fajna pełna wzruszeń i ciepła

Kinga H | 2011-08-11
Przeczytana: 2004 rok

W dzieciństwie bardzo lubiłam czytac książeczki Disneya ;)
Podobały mi się i znam je na pamięc ;)
Polecam...!

Lunatyczka | 2011-07-28
Przeczytana: listopad 2007

Gdy ją czytałam , byłam w 4 klasie podstawówki. Książka bardzo mi się podobała , choć znana mi była z animowanych bajek. Pouczająca , i daje do myślenia małym czytelnikom. Podobała mi się postać wróżki :P
Lecz wydaje mi się że nie każdemu dziecku przypadnie do gustu np. moja młodsza siostra uważa że , to kompletne głupoty .

Aramaiti Natt | 2011-07-23
Przeczytana: 1999 rok