Life in Reverse

Wydawnictwo: Amazon
angielski
magpie101

Vance… Ember Bennett was my beginning…but she was also the end. She was my downfall. And I never even saw her coming. She didn’t burst into my life demanding to be noticed. Instead, she slipped in under my radar when I wasn’t looking. Caught me off guard. I should have been paying better attention. Because I found myself drawn to her. Her quirkiness, her laughter, her brutal honesty. I didn’t...

Vance…
Ember Bennett was my beginning…but she was also the end.
She was my downfall.
And I never even saw her coming.
I should have been paying better attention.
I didn’t ask for her. Still I found myself wanting her. Needing her. Craving her.
I just couldn’t have her.
__________________________

Ember…
I was minding my own business when Vance Davenport showed up.
He wasn’t talking, yet somehow I heard him.
I wasn’t looking, but my eyes sought him out.
He became something I never expected.
Until it all changed.
Then he became someone I wanted to forget.

źródło opisu: https://bethmichele.com/1/life-in-reverse/

źródło okładki: https://bethmichele.com/1/life-in-reverse/

Nikita24 | 2016-07-24
Na półkach: Przeczytane, ✿ 2016

Świetna historia, taka życiowa. Wszyscy w życiu mamy do czynienia z miłością i śmiercią. W tej książce jest wspaniale przedstawione, jak trudno jest sobie poradzić ze śmiercią najbliższych nam osób. Jest ukazane to, że nie damy sobie rady sami, że potrzebujemy drugiej osoby. Ale przede wszystkim jest pokazana wspaniała przyjaźń, która przerodziła się w miłość i to, że musimy otworzyć się na życie.
Ważny jest tu również fakt, że w tej książce mamy szansę poznać uczucia obojga bohaterów. Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam to w książkach.
Zdecydowanie polecam :)

nowa661 | 2016-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2016

Taaaa a miało byc tak pięknie a okazało sie jak zwykle....
Z początku myslałam ze to bedzie fajna powiesc , Autorka od poczatku stara sie zaznajomic czytelnika z bohaterami i ich problemami a mieli dosc cięzkie problemy bo i jest śmierć i choroba . Wiec sobie mysle pewnie wyniknie z tego dosc obiecujaca historia ale niestety rozczarowałam sie
Relacja miedzy Ember a Vancem byla dośc słaba , nie czułam wogóle chemi miedzy nimi , ot dwojka przyjaciół próbujaca sie przyjaznic , a przeciez miało byc wielkie LOVE.
Ale niech każdy da szanse tej ksiązce, w wiekszosci mysle ze sie spodoba ,ba niektórzy będą zachwyceni .
Ja jestem dosc wymagajaca wiec ciezko zeby cos mi przypadło do gustu .