Życie symbolami pisane

8392091404
biznes, finanse

zapewne nie zdajesz sobie sprawy jak istotne znaczenie w naszym życiu ma symbolika. Autor pokazuje na licznych przykładach jak przez symbolikę znaków kolorów liter można zdobyć dodatkowo ukryte podświadomie informacje z wizytówek, znaków firmowych, reklam filmowych itd. Czy jesteś pewny, że twoja wizytówka lub znak firmowy nie zawiera o Tobie lub o twojej firmie negatywnych informacjia zapewne powiesz, przecież to nie ja projektowałem i nie ja drukowałem moją wizytówkę. Skąd projektant mógłby mieć negatywne informacje o mniea Na przykładach, pokazane jest, jak reklama filmowa zamiast reklamować wyrób, informuje o kłopotach firmy. Pokazane jest, jak znaki mające promować Polskę, ośmieszają ją za aprobatą polityków. z tej książki dowiesz się, jakie znaczenie ma pentagram w godłach państwowych. Na końcu książki są 24 strony pełnokolorowych wkładek z rozpracowanymi przykładami.

Barbara | 2013-11-29
Przeczytana: grudzień 2013