Rodzinna księga modlitw

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
Ursa

Rodzinna księga modlitw to wyjątkowy, monumentalny, domowy modlitewnik dla tych, którzy chcą praktykować w swoich rodzinach wspólną modlitwę. Spotkanie domowników na modlitwie daje rodzinie siłę, jedność, tworzy głęboką więź, wreszcie buduje szczerą wiarę i miłość. Księga będzie szczególnie cenna dla tych, którzy dotąd modlili się tylko indywidualnie a chcieliby - choćby okazjonalnie – zbierać swoich domowników na wspólną modlitwę. Brak praktyki modlitwy wspólnej często wynika z oporu przed jej prowadzeniem, dlatego w Rodzinnej księdze modlitw przygotowano około 100 gotowych scenariuszy wspólnej modlitwy rodzinnej na wiele okazji i okoliczności. Jest tam więc i propozycja modlitw przy wigilijnym stole i z okazji Wielkanocy, wspólnego domowego różańca i drogi krzyżowej, scenariusz modlitewnego spotkania na okoliczność ślubu, urodzin czy chrzcin ale i z prośbą o znalezienie pracy czy zdanie egzaminu... Ta księga może towarzyszyć nam przez cały rok zarówno na co dzień jak i od święta. Warto, by znalazła się w każdej rodzinie.

Wspólna modlitwa to najlepsze lekarstwo na wszelkie choroby, które atakują zdrowie chrześcijańskiej rodziny. Jest ona jak tarcza chroniąca przed złem – przełamuje urazy, rodzi przebaczenie i pojednanie. Im bardziej rodzina staje przed Panem zjednoczona, tym bardziej jest pobłogosławiona.

źródło opisu: Wydawnictwo Rafael

źródło okładki: Wydawnictwo Rafael

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!